از تاریخ
 تا تاریخ
 
مکرون پیش از اجلاس گروه ۷ با مقامات ایران دیدار می‌کند

مکرون پیش از اجلاس گروه ۷ با مقامات ایران دیدار می‌کند

طرحی که گفته می‌شود پاریس پیشنهاد داده به «انجماد در برابر انجماد» شهرت یافته که بر اساس آن تهران و واشینگتن باید اقدامات خود را برای کوتاه مدت متوقف کنند. به این مفهوم که آمریکا تحریم‌ها علیه ایران را تشدید نمی‌کند و ایران نیز تعهدات خود به برجام را کاهش نخواهد داد.


آمریکا از چه نگران است؟

آمریکا از چه نگران است؟

مقامات آمریکایی این روزها در مورد مفاد توافقنامه ای ابراز نگرانی می‌کنند که بیش از یک سال پیش با خروج از آن بزرگترین اشتباه استراتژیک خود را مرتکب شدند.


درماندگی غرب در مقابل بازگشت «بمب‌های ساعتی»

درماندگی غرب در مقابل بازگشت «بمب‌های ساعتی»

زمانی که تروریست‌ها از کشورهای اروپایی و غربی به سوریه و عراق گسیل شدند تا آرزوهای سردمداران خود را در این منطقه محقق سازند، حاکمانشان فکر نمی‌کردند سیاست‌های حمایتی آنها از فعالیت‌ تروریست‌ها در خاورمیانه، همانند «بومرنگی» خواهد بود که عاقبت، «بمب‌های ساعتی» را به خود ...


آمریکایی ها چرا نشست محرمانه را لو دادند

آمریکایی ها چرا نشست محرمانه را لو دادند

رسانه های آمریکایی در حالی آخرین نشست های محرمانه امارات و اسرائیل را فاش کردند که امارات در هفته های اخیر تمایل خود را برای کاهش تنش ها با ایران نشان داده بود؛ اکنون این سوال مطرح است که آمریکایی ها چرا این نشست را لو دادند.


نویسنده قطری کشورهای خائن به آرمان فلسطین را

نویسنده قطری کشورهای خائن به آرمان فلسطین را "نو صهیونیست های عرب" خواند

ربیعه صباح الکواری کارشناس مسائل سیاسی قطر امروز (چهارشنبه) در مطلبی با عنوان " بیت المقدس غیر قابل فروش است " با انتقاد از تلاش برخی سران عرب برای دستیابی به توافق با رژیم صهیونیستی در قالب طرح معامله قرن، نوشت : کشورهای خائن به آرمان فلسطین نو صهیونیست های عربی هستند که به سمت ...


گامی دیگر تا شکست معامله قرن

گامی دیگر تا شکست معامله قرن

به گفته یک مقام رژیم صهیونیستی، "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر این رژیم تاکید کرده که اگر تمامی خواسته هایش در طرح "معامله قرن" برآورده نشود، آن را نخواهد پذیرفت . این سخنان نتانیاهو این طرح آمریکایی را یک گام دیگر تا شکست کامل پیش برده است .


عقب نشینی کامل تروریست ها از خان شیخون

عقب نشینی کامل تروریست ها از خان شیخون

منابع سوری امروز (سه شنبه) اعلام کردند که همزمان با استقرار نیروهای ارتش سوریه در برخی مناطق شهر خان شیخون در حومه ادلب، تروریست ها از این شهر و نیز شهرک های شمالی حومه حماه بطور کامل عقب نشینی کردند.


ائتلاف دریایی یا انزوای دیپلماتیک آمریکا

ائتلاف دریایی یا انزوای دیپلماتیک آمریکا

باوجود تلاش های دولت ترامپ برای ترغیب کشورهای مختلف برای پیوستن به طرح موسوم به ائتلاف دریایی خلیج فارس ؛ تاکنون شمار اندکی از کشورهای مختلف حتی همپیمان آمریکا به این ائتلاف پیوسته اند و بسیاری از کشورهای مهم و تاثیرگذار جهان ؛ کاخ سفید را در اجرای این طرح ضدایرانی همراهی ...


هشدار پمپئو به خودکامگی ترامپ

هشدار پمپئو به خودکامگی ترامپ

«مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا در سال ۲۰۱۶ هشداری شدید در مورد «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور صادر و وی را به خودکامگی در صورت دستیابی به قدرت متهم کرد.


۱ ۲  ۳  ۴ »
۱۲ از ۱۰۵۱ نتیجه
۱ از ۸۸ صفحه
نتایج در هر صفحه: ۱۲۲۴۳۶۴۸۶۰
آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.