احسان علیخانی: 'دزد اموال مردم من نیستم'

پرسش:احسان علیخانی، مجری برنامه «ماه عسل» سیما ، در کانال تلگرام خود در واکنش به گزارش روزنامه شرق از فهرست دریافت‌کنندگان وام و هدیه از موسسه مالی ثامن الحجج نوشت: اگر منظور رسانه‌های مجازی و غیرمجازی از (ا-ع) همان احسان علیخانی است که باید بگویم؛اشتباه گرفتید. آن دزد اموال بیت‌المال و مردم من نیستم.

پرسش:احسان علیخانی، مجری برنامه «ماه عسل» سیما ، در کانال تلگرام خود در واکنش به گزارش روزنامه شرق از فهرست دریافت‌کنندگان وام و هدیه از موسسه مالی ثامن الحجج نوشت: "اگر منظور رسانه‌های مجازی و غیرمجازی از (ا-ع) همان احسان علیخانی است که باید بگویم؛اشتباه گرفتید. آن دزد اموال بیت‌المال و مردم من نیستم."

او در ادامه این مطلب توضیح داده است که "هزینه‌های اکثر برنامه و‌ سریال‌های پر بیننده در تلویزیون به عهده اسپانسرها است" و او با "نظارت" صدا و سیما و به عنوان تهیه کننده به یک موسسه "قانونی" معرفی شده بوده و بابت شش عنوان برنامه از این موسسه مبلغ مذکور را دریافت کرده است.

در گزارش روزنامه شرق درباره موسسه مالی ثامن الحجج آمده که دو مجری معروف تلویزیون هم مبالغی میلیاردی، در قالب وام و یا هزینه تبلیغات دریافت کرده اند.

موسسه مالی و اعتباری «ثامن الحجج» ورشکست شده و در آن «حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان تخلف مالی» رخ داده است.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.