مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی: می دانم اتفاقی افتاده، مرگش طبیعی نبود

پرسش:غلامعلی رجایی، مشاور آیت الله مرحوم  اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام، در ارتباط با درگذشت وی گفت: می‌دانم اتفاقی افتاده است، و آن اتفاق مرگ طبیعی و سکته نیست.

پرسش:غلامعلی رجایی، مشاور آیت الله مرحوم  اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام، در ارتباط با درگذشت وی گفت: "می‌دانم اتفاقی افتاده است، و آن اتفاق مرگ طبیعی و سکته نیست."

رجایی در مصاحبه با سایت انصاف نیوز افزود: "نه من آدم امنیتی هستم که بتوانم جزییات واقعه را تجزیه و تحلیل کنم و نه اطلاعات لازم را دارم، تنها می‌دانم که اتفاقی افتاده است."

یاسر هاشمی، فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی، پیشتر از تحقیقات شورای عالی امنیت ملی در مورد علت واقعی درگذشت پدر خود  خبر داده بود.

وی در دی ماه گذشته اعلام کرد این پرونده که در شورای عالی امنیت ملی بسته شده بوده، مجددا از سوی حسن روحانی رئیس جمهور برای بررسی به این شورا ارجاع شده است.

غلامعلی رجایی در مصاحبه اخیر خود، بدون توضیح بیشتر گفته: "از زبان خانم آقای هاشمی شایعه شده بود که هاشمی ۱۰ روز پیش از مرگش، با نام بردن از کسانی، گفته است که روزی آن‌ها مرا خواهند کشت."

رجایی همچنین از فاطمه هاشمی دختر رئیس سابق مجمع تشخیص نقل کرده: "یک کسی با موتور نزدیک شده و گفته است که به پدرتان بگوید که می‌خواهند بزنندش و بعد هم رفته است."

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.