بازیگرفیلم های مستهجن از ترامپ بابت 'توافق سکوت' شکایت کرد

پرسش:یک بازیگر فیلم‌‌های مستهجن می‌گوید، توافق عدم افشا بین او و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اعتباری ندارد. استفانی کلیفورد (مشهور به استورمی دانیلز) گفته این توافق که پیش از انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا انجام شده به این دلیل که دونالد ترامپ آن را امضا نکرده بی‌ارزش است.

پرسش:یک بازیگر فیلم‌‌های مستهجن می‌گوید، "توافق عدم افشا" بین او و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اعتباری ندارد. استفانی کلیفورد (مشهور به استورمی دانیلز) گفته این توافق که پیش از انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا انجام شده به این دلیل که دونالد ترامپ آن را امضا نکرده "بی‌ارزش" است.

در این شکایت‌نامه که روز سه‌شنبه این هفته تحویل دادگاهی در لس‌آنجلس شد، نوشته شده است که فقط چند روز پیش از انتخابات آمریکا کلیفورد و مایکل کوهن، وکیل ترامپ "توافق سکوت" را امضا کردند، اما چون دونالد ترامپ آن را امضا نکرده، فاقد اعتبار حقوقی است.

در این شکایت‌نامه همچنین نوشته شده است : "تلاش برای ساکت کردن خانم کلیفورد و بستن دهان او به منظور حمایت از ترامپ فروکش نکرده است."

استفانی کلیفورد سال ۲۰۱۱ در مصاحبه‌ای در مورد رابطه جنسی‌ با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ سخن گفت. او ادعا کرد که بعد از به دنیا آمدن بارون، تنها فرزند دونالد و ملانیا ترامپ، با آقای ترامپ رابطه برقرار کرده بود.

رسانه‌های آمریکا گزارش داده بودند که کمپین انتخاباتی آقای ترامپ برای ساکت نگه داشتن خانم کلیفورد و توقف ادعاهایش قراردادی با او امضا کرد.

مایکل کوهن، وکیلترامپ ماه گذشته تایید کرد که به طور شخصی ۱۳۰ هزار دلار به خانم کلیفورد داده است. آقای کوهن گفت که دونالد ترامپ داشتن هرگونه رابطه عاطفی با این بازیگر فیلم‌های پورونوگرافی را "به شدت" رد می‌کند.

با این که کوهن پرداخت پول را تایید کرده اما تا کنون نگفته که این پول برای چه به خانم کلیفورد پرداخت شده است. او گفته که ترامپ یا کمپین انتخاباتی او دخالتی در پرداخت این وجه نداشته‌اند.

مایکل کوهن گفت: "پرداخت پول به خانم کلیفورد قانونی است و از طرف کمپین هیچ کسی نبوده است."

کاخ سفید هرگونه رابطه جنسی بین ترامپ و کلیفورد را تکذیب کرده است.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.