عکس دیدنی از پژمان جمشیدی در ورزشگاه آزادی+عکس

پژمان در لحظه‌ای که استقلال گل مساوی را به ثمر رساند، جوری که انگار ضد حال بدی خورده باشد، دست روی سر گذاشت و افسوس برد از دست رفته را خورد.

پرسش: پژمان جمشیدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون و بازیکن پیشین پرسپولیس چهره سرشناس جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی در دربی فینال جام حذفی بود.

پژمان در لحظه‌ای که استقلال گل مساوی را به ثمر رساند، جوری که انگار ضد حال بدی خورده باشد، دست روی سر گذاشت و افسوس برد از دست رفته را خورد.

پژمان جمشیدی بازیکن پیشین پرسپولیس چهره سرشناس جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی در دربی فینال جام حذفی بود.

در لحظاتی که چهره‌های پرسپولیسی جایگاه ویژه آماده جشن قهرمانی می‌شدند، ارسال سعید مهری روی سر محمدحسین مرادمند نشست و او با یک ضربه سرخیو راموسی، توپ را به گوشه دروازه علیرضا بیرانوند فرستاد و بازی را به تساوی کشید.

یکی از چهره‌های بی‌تاب برای پیروزی پرسپولیس و کسب جام قهرمانی، کسی نبود جز پژمان جمشیدی. کسی که نسل جدید او را با سریال معروفش و در ادامه با نقش‌های فعالش در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی می‌شناسند اما روزگاری در پست دانیال اسماعیلی‌فر برای پرسپولیس می‌درخشید.

پژمان در لحظه‌ای که استقلال گل مساوی را به ثمر رساند، جوری که انگار ضد حال بدی خورده باشد، دست روی سر گذاشت و افسوس برد از دست رفته را خورد. اما او خوش‌شانس بود که تیم محبوبش توانست گل دوم را سریع‌تر بزند و با قهرمانی زمین را ترک کند.

عکس | ژست جالب پژمان جمشیدی لحظه گل استقلال در دقیقه ۱۱+۹۰

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.