خشم مهدی نصیری از سخنان امیرعبداللهیان

اخیرا گاهی از کوره در میروم و به برخی‌ها ناسزا میگم. مثلا وقتی این خبر را خواندم از روی صندلی ام بلند شدم و چند قدمی راه رفتم و بر خودم مسلط شدم و گفتم: بی شرمها مثل سگ دروغ میگن! 

پرسش: مهدی نصیری فعال رسانه ای و مدیر سابق روزنامه کیهان نوشت: امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی در بوسنی گفت: در ایران کسی در اثر شلیک نیروی انتظامی کشته نشده.‌اتهامات آمریکا و غرب علیه ایران در حوزه حقوق بشر بی‌اساس است.

پ ن: اخیرا گاهی از کوره در میروم و به برخی‌ها ناسزا میگم. مثلا وقتی این خبر را خواندم از روی صندلی ام بلند شدم و چند قدمی راه رفتم و بر خودم مسلط شدم و گفتم: بی شرمها مثل سگ دروغ میگن! 
خانم میگه حاجی! تو که فحاش نبودی؟ میگم مگر مقاله امروزم را با عنوان "فحاشی مبارک یا نامبارک جوانان معترض" نخواندی که به قرآن استدلال کردم مظلوم میتواند در تعامل با ظالم، معادل صفت زشتی که در اوست دشنام دهد؟ ما امروز ملت مظلومی هستیم که دچار چنین مسئولان ظالمی شده ایم که صداقت و به تبع آن شرم و حیا را زیر پا گذاشته اند و این گونه در برابر چشم ناظر جهانیان دروغ میگن. این آقای وزیر گویا نمیداند که حداقل رهبری نظام با اعزام هیاتی به سیستان و بلوچستان قتل عده ای از بی گناهان را توسط نیروهای انتظامی پذیرفته و به آنها عنوان شهید داده. 
به خانم گفتم تنها اشکال حرفم استفاده از این ضرب المثل مشهور و پای حیوان باوفایی چون سگ را به میان کشیدن بود. این حیوان، کی و کجا دروغ گفته؟!

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.