محمد مهاجری:آقای خطیب! این ادبیات در شأن وزیر اطلاعات ایران نیست

امروز مصاحبه‌ای از جنابعالی در روزنامه دولت منتشر شده است که در آن از دیدار یک فرد ضدِانقلاب مقیم خارج از کشور با رئیس‌جمهور فرانسه سخن گفته و فرموده اید: «اخیراً رئیس‌جمهور لوده یکی از کشورهای اروپایی با یک زن از همان مدل معتادانِ متجاهرِ آلوده خیابانی ملاقات کرد و سخنانی را که آن زن لوده سیاسی در دهانش گذاشت تکرار کرد.

پرسش: محمد مهاجری خطاب به وزیر اطلاعات نوشت: اجازه بدهید برادرانه عرض کنم ادبیاتی که به‌کار برده‌اید در شأن مجتهدِ بزرگوارِ بااخلاقِ خوش‌سابقه‌ای که وزیر اطلاعات ایران است، نیست.

محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای خطیب

وزیر محترم اطلاعات

با سلام و احترام. امروز مصاحبه‌ای از جنابعالی در روزنامه دولت منتشر شده است که در آن از دیدار یک فرد ضدِانقلاب مقیم خارج از کشور با رئیس‌جمهور فرانسه سخن گفته و فرموده اید: «اخیراً رئیس‌جمهور لوده یکی از کشورهای اروپایی با یک زن از همان مدل معتادانِ متجاهرِ آلوده خیابانی ملاقات کرد و سخنانی را که آن زن لوده سیاسی در دهانش گذاشت تکرار کرد.»

هرچند درباره افرادی سخن گفته‌اید که سابقه دشمنی با مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی کمترین جرم آنهاست و با فرض اینکه همه نسبت‌هایی که بیان کرده‌اید کاملاً درست است، اجازه بدهید برادرانه عرض کنم ادبیاتی که به‌کار برده‌اید در شأن مجتهدِ بزرگوارِ بااخلاقِ خوش‌سابقه‌ای که وزیر اطلاعات ایران است، نیست.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.