سرلشکر باقری در میان مدافعان حرم در حلب

پرسش:سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: روند موفقیت های جبهه مقاومت ادامه دارد و عمر گروهک های تروریستی تکفیری به پایان خود نزدیک شده است.

پرسش:سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: روند موفقیت های جبهه مقاومت ادامه دارد و عمر گروهک های تروریستی تکفیری به پایان خود نزدیک شده است.

 

 

سرلشکر باقری که در جمع رزمندگان مدافع حرم در جبهه های استان حلب و دیگر استان های سوریه حضور یافته بود، اظهارداشت: شاهد موفقیت های بزرگ جبهه مقاومت و رزمندگان مدافع حرم در مبارزه با گروهک های تروریستی تکفیری هستیم.
وی اضافه کرد: روند پیروزی ها و موفقیت های محور مقاومت با رشادت های مدافعان حرم ادامه دارد و روز به روز به پایان عمر تروریست ها نزدیک تر می شویم.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران افزود: عامل اصلی این پیروزی ها، اتحاد و هماهنگی رزمندگان، روحیه از خود گذشتگی و ایمان به یاری خداوند و اعتماد به نفس رزمندگان جبهه مقاومت است.
سرلشکر باقری اظهار داشت: این امور را رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس تجربه کرده اند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران افزود: هماهنگی میان رزمندگان مدافع حرم و ارتش سوریه مثال زدنی است و این رمز پیروزی های محور مقاومت است.
وی بر ادامه این هماهنگی و انسجام تا سرکوب کامل گروه های تروریستی در منطقه تاکید کردند.

 


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که به سوریه سفر کرده، روز پنجشنبه با بشار اسد رئیس جمهوری این کشور دیدار و گفت و گو کرده است.
سرلشکر باقری هدف از این سفر را پس از دستاوردهای بزرگ سوریه در سرکوب تروریسم، تدوین راهبردی مشترک به منظور ادامه هماهنگی و همکاری نظامی برای مرحله آینده اعلام کرد.
دوطرف در این دیدار روابط و همکاری های برادرانه دو کشور ایران و سوریه در همه زمینه ها و به ویژه همکاری در مبارزه با تروریسم که با حمایت جمهوری اسلامی ایران موفقیت های بی نظیری داشته است را بررسی کردند.
هدف از این سفر را پس از دستاوردهای بزرگ سوریه در سرکوب تروریسم، تدوین راهبردی مشترک به منظور ادامه هماهنگی و همکاری نظامی برای مرحله آینده اعلام کرد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.