عذرخواهی سردار آزمون برای استوریش: کار من عجولانه و اشتباه بود

آزمون روز چهارشنبه ۶ مهر ، در استوری اینستاگرام خود تاکید کرد که بابت «گذاشتن یا برداشتن» استوری حمایتی‌اش «هیچ فشاری» از سوی هیچ کسی اعمال نشده و تصمیم شخصی‌اش بود.برخی این اقدام آزمون را ستوده اند زیرا تمرکز خود را بر موفقیت تیم ملی در جام جهانی می گذارد و به این ترتیب دل مردم غمزده این روزهای خود را شاد خواهد کرد.

پرسش: سردار آزمون، مهاجم بایرن‌لورکوزن و تیم ملی فوتبال ایران تنها دو روز بعد از حمایت از معترضین، در یک متن جدید ضمن عذرخواهی از بازیکنان تیم ملی، انتشار استوری حمایتی از اعتراضات را «کار عجولانه» و اقدامی «اشتباه» دانست.

آزمون روز چهارشنبه ۶ مهر ، در استوری اینستاگرام خود تاکید کرد که بابت «گذاشتن یا برداشتن» استوری حمایتی‌اش «هیچ فشاری» از سوی هیچ کسی اعمال نشده و تصمیم شخصی‌اش بود.

آزمون در استوری قبلی خود در حمایت از اعتراضات گفت بود که «از تیم ملی خط بخورم هم سکوت نخواهم کرد.»

برخی این اقدام آزمون را ستوده اند زیرا تمرکز خود را بر موفقیت تیم ملی در جام جهانی می گذارد و به این ترتیب دل مردم غمزده این روزهای خود را شاد خواهد کرد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران روز چهارشنبه و یک روز بعد از تساوی ایران با سنگال، ضمن ابراز «شرمندگی»، خود را مقصر برهم‌زدن «نظم و آرامش تیم» دانست و از اعضای تیم ملی و کادرفنی عذرخواهی کرد.

آزمون حاشیه‌های گزارش شده از اردوی تیم ملی در اتریش را «تخیلی» دانست و تاکید کرد که «هیچ اختلاف و دودستگی» در تیم ملی وجود ندارد.

دقایقی پس از انتشار این استوری، آزمون در پست دیگری، ضمن انتشار عکسی از تیم والیبال زنان «سریک» که مالکیت آن را برعهده دارد، از تاثر خود بابت مرگ مهسا امینی نوشت و اظهار امیدواری کرد که زنان ایران از آسیب مصون بمانند.

با وجود تناقض‌ها در استوری سردار آزمون، او وعده داده در یک لایو اینستاگرامی با هوادارانش درباره موضع عذرخواهی‌اش درباره تیم ملی توضیح خواهد داد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.