اولین شهردار اهل سنت گیلان در اسالم منصوب شد

پرسش: مسعود قوی پنجه بعنوان نخستین شهردار اهل تسنن اسالم گیلان از سوی شورای شهر منصوب شد.

پرسش: مسعود قوی پنجه بعنوان نخستین شهردار اهل تسنن اسالم گیلان از سوی شورای شهر منصوب شد.

 

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، مصطفی سالاری استاندار گیلان طی خکمی دستور آغاز کار مسعود قوی پنجه را صادر کرد. مراسم معارفه شهردار جدید اسالم روز یکشنبه با حضوران مسئولان و اعضای شورای شهر در شهرداری اسالم برگزار خواهد شد.
انتخاب مسعود قوی‌پنجه شهردار اهل سنت اسالم در راستای گشایش‌های سیاسی در دولت تدبیر و امید و عملی‌شدن وعده‌های انتخاباتی دکتر حسن روحانی در جریان تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است. پیش از این نیز در شهرستان تالش ایرج شاهی بخشدار بخش حویق به عنوان اولین بخشدار اهل سنت استان گیلان در دولت تدبیر و امید منصوب شده بود.
***
در آخرین روز هفته ناجا با حضور سید محمدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری تالش ، سرهنگ اسماعیلی فرمانده نیروی انتظامی شهر تالش ، شهردار و اعضای شورای شهر تالش به موتورسیکلت سواران تالشی کلاه ایمنی اهدا شد.
سرهنگ اسماعیلی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تالش از اهدای 30 کلاه ایمنی در این مراسم توسط نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی بین راکبان موتور شهر تالش قرعه کشی و اهداء شد.
وی افزود : بدلیل نهادینه نشدن استفاده از وسیله نقلیه موتور تخلفاتی چون حرکت در پیاده روها ، داشتن صدای ناهنجار ، تک چرخ زدن و نداشتن کلاه ایمنی مواردی است که سرنشینان موتور سیکلت را به خطرمی اندازد. 
وی با توصیه به موتورسواران به استفاده از کلاه ایمنی با سرعت مطمئن از موتورسواران خواست از موتور برای کارهای درون شهری استفاده نموده و درجاده ها کمتر تردد کنند. 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.