همدست جفری اپستین به جرم قاچاق جنسی دختران نوجوان به ۲۰ سال حبس محکوم شد

گیزلین مکسول، ۶۰ ساله، در دی ماه سال گذشته توسط هیات منصفه در ۵ فقره اتهام از جمله قاچاق جنسی دختران زیر سن قانونی در سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ مجرم شناخته شده بود.

پرسش: دادگاهی در آمریکا روز سه‌شنبه گیزلین مکسول، یک شهروند سرشناس بریتانیایی را به جرم همدستی در قاچاق دختران زیر سن قانونی برای سوءاستفاده جنسی توسط جفری اپستین، سرمایه‌دار درگذشته آمریکایی٬ به ۲۰ سال زندان محکوم کرد.

گیزلین مکسول، ۶۰ ساله، در دی ماه سال گذشته توسط هیات منصفه در ۵ فقره اتهام از جمله قاچاق جنسی دختران زیر سن قانونی در سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ مجرم شناخته شده بود.

گیزلین مکسول پیش از صدور حکم٬ در جلسه دادگاه فدرال منهتن نیویورک جفری اپستین را مردی سواستفاده‌گر، مکار و کنترل‌کننده خواند که همه افراد در حلقه دوستانش را فریب می‌داد.

 

 

تصویری از گیزلین مکسول در دادگاه روز سه‌شنبه

خانم مکسول در ادامه از همه قربانیان اقدامات جفری اپستین به دلیل درد و رنجی که متحمل شدند «عذرخواهی» کرد.

گیزلین مکسول، دوست دختر سابق جفری، توسط پلیس فدرال آمریکا، اف بی آی،در برفورد در ایالت نیوهمپشایر بازداشت بازداشت شده بود.

جفری اپستین که در زمینه مالی و بانکی فعالیت می‌کرد، پس از بازداشت به اتهام سواستفاده جنسی از دختران نوجوان در سال ۲۰۱۹ در زندان «خودکشی» کرد.

جفری اپستین با بسیاری از سیاستمداران آمریکا ارتباط داشت. اما ارتباط او با الکساندر آکوستا وزیر کار دولت دونالد ترامپ در یک پرونده قدیمی در سال ۲۰۰۸باعث شد تا بار دیگر سوابق و اتهامات او مورد توجه قرار گیرد.

به دنبال جنجال در ارتباط با پرونده جفری اپستین، الکساندر آکوستا ۲۱ تیر ماه از سمت خود استعفا کرد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.