اتهام سنگین الهام علی اف به ایران؛ انتقال سازمان یافته موادمخدر به اروپا-واکنش کاربران

این اظهارات علی اف که در نشست مجازی کشورهای استقلال یافته از شوروی، ایراد شد با واکنش گسترده و صریح کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی روبرو شده است به طوری که خواستار پاسخگویی محکم و سریع مقامات کشورمان به این اظهارات شده اند.

پرسش: الهام علی اف رییس جمهور جمهوری آذربایجان که اخیراً کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی آن را «جمهوری باکو » نام نهاده اند، در اظهاراتی عجیب و اتهامی سنگین علیه ایران، تهران را متهم کرده که به طور سازمان یافته ( دولتی) از طریق ارمنستان مواد مخدر به اروپا قاچاق می کند.

این اظهارات علی اف که در نشست مجازی کشورهای استقلال یافته از شوروی، ایراد شد با واکنش گسترده و صریح کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی روبرو شده است به طوری که خواستار پاسخگویی محکم و سریع مقامات کشورمان به این اظهارات شده اند.

در زیر نظر و واکنش تعدادی از کاربران ایرانی توییت به این اظهارات گردنکشانه آورده شده است: 

iranzamin

@iranzamin777


عداوت و کینه ۳۰ساله الهام امروز ترکید ؛ . ایران از طریق قره‌باغ به اروپا مواد قاچاق میکرد / معماری مسجد شوشا «معماری فارسی» است! پس از تخریب، دوباره ساخته خواهد شد / خانه‌ها ویران و آجر و مصالح آن به ایران فروخته شده / ۶۰هزار هکتار درخت به ایران فروخته شده / و ...

 

Karim Haggi

@KarimHaggi


استانبول مرکز توزیع هروئین در اروپا است اما الهام اف اف بزرگترین دزد و اختلاسگر قمار باز که جان کثیف اش را مدیون # ایران است، کشور ما را به قاچاق سازمان یافته مواد مخدر به اروپا متهم میکند!

 

Ehsan Soltani

@ehsan_soltani

 

تا کنون جز نتانیاهو هیچ رئیس دولتی اینچنین آشکارا چنین اتهامات بزرگی به ایران نزده که الهام علی‌اف به صورت رسمی چنین اتهاماتی به ایران زده: «این واقعه(قره‌باغ)جهان را از قاچاق مواد مخدر توسط ایرانیان موذی نجات داد» هیچ انسان باشرفی در راس این نظام پیدا نمیشه جواب این مردک رو بده؟

 

قربانعلی صلواتیان

@salavatianghali


الهام علیف در اجلاس مجازی سران کشورهای استقلال یافته از شوروی سابق اراجیفی علیه ایران سرهم کرده است ،این اجلاس یک نشست رسمی و بین دول بوده است و سخنان مطروحه در آن کاملا رسمی محسوب میشود، ظاهرا غول بچه حیدر دچار بدمستی شده است، برای بیدارشدن محتاج یک سیلی جانانه است

 

قراملکی

@Qaramaleki_

دستپاچگی علی‌اف از حذف رژیم باکو (و رانت و فساد متعاقبش) از کریدور شمال-جنوب کار رو به جایی رسونده که امروز با گستاخی تمام گفته ایران از طریق مسیر ارمنستان مواد مخدر به اروپا قاچاق میکنه!

 

###

 

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.