با یک پله سقوط نسبت به ماه قبل؛
ایران در رده بیست و پنجم دنیا بالاتر از هلند و دانمارک قرار گرفت

پرسش:ملی پوشان فوتبال در آخرین رده بندی تیم های ملی دنیا که توسط فیفا اعلام می شود با یک پله سقوط در رده بیست و پنجم قرار گرفتند. 

پرسش:ملی پوشان فوتبال در آخرین رده بندی تیم های ملی دنیا که توسط فیفا اعلام می شود با یک پله سقوط در رده بیست و پنجم  و بالاتر از تیم هایی همچون آمریکا، هلند و دانمارک قرار گرفتند. 

 

 

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلوس کی روش که پیش از این صعود خود به جام جهانی را مسجل کرده بودند در رده بندی تیم های جهان در ماه گذشته به رتبه بیست و پنجم رسیدند. با این حساب آنها نسبت به ماه گذشته یک پله سقوط داشتند.

 

 

این اتفاق در حالی افتاد که ملی پوشان ایران قبل از آن که در کوران رقابت های مقدماتی جام جهانی حضور داشتند و در برابر حریفان خود به برتری رسیدند تا رتبه بیست و سوم نیز صعود کرده بود. 

 

در رده بندی ماه اخیر آلمان ها موفق شدند عنوان اولی را از آن خود کنند. تیم های ملی برزیل، پرتغال، آرژانتین و بلژیک نیز رده های دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند. 

 

در قاره آسیا نیز تیم ملی ایران به مانند سال های اخیر صدرنشین بلامنازع محسوب می شود؛ اما پس از آن تیم ملی ژاپن با چهار پله صعود، استرالیا با پنج پله سقوط، کره جنوبی با دو پله سقوط و عربستان با شش پله صعود حضور دارند.

 

 

 

###

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.