پزشکی قانونی علت مرگ آزاده نامداری را مصرف «۱۰۰ قرص اعصاب» اعلام کرد

این گزارش می‌افزاید بررسی‌ها نشان می‌دهد که خانم نامداری با خرید مقدار زیادی دارو، اقدام به استفاده بیش از ۱۰۰ عدد از آن‌ها کرده و در نهایت جانش را از دست داده است.

پرسش: پزشکی قانونی علت مرگ آزاده نامداری مجری پیشین صدا‌وسیمای جمهوری اسلامی را استفاده از «بیش از ۱۰۰ قرص اعصاب و روان» اعلام کرد.

نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ خانم نامداری روز یکشنبه ۱۵ فروردین به بازپرس جنایی اعلام شد.

این گزارش می‌افزاید بررسی‌ها نشان می‌دهد که خانم نامداری با خرید مقدار زیادی دارو، اقدام به استفاده بیش از ۱۰۰ عدد از آن‌ها کرده و در نهایت جانش را از دست داده است.

با این حال، ساعاتی پس از انتشار این خبر، برخی از خبرگزاری‌ها از جمله میزان و فارس بدون اشاره به منبعی اعلام کردند که «آزمایش‌های آسیب‌شناسی در حال انجام است و هنوز نتایج آن مشخص نشده است».

پیشتر در روز هشتم فروردین، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران در مورد فوت خانم نامداری گفته بود موضوع خودکشی از طریق مصرف داروهای اعصاب و روان مطرح است.

به گفته محمد شهریاری، «در بررسی‌های تکمیلی انجام شده، به ویژه بررسی تلفن همراه متوفی و همچنین دست‌نوشته‌های مکشوفه متعلق به متوفی که خطاب آن به دخترش بوده و نوعی وصیت و خداحافظی با دخترش بوده و داروهای موجود در صحنه که مورد استفاده مرحوم بوده، بررسی اولیه پزشکی قانونی در روز جاری که مبین وجود داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی است».

همان زمان مهدی فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، هم گفته بود که با معاینهٔ ظاهری و کالبدگشایی آزاده نامداری، هیچ علائم یا شواهدی از آثارِ «ضرب و جرح» یا «بارداری» مشاهده نشده است.

ساعاتی پس از انتشار خبر یافته شدن جسد آزاده نامداری در منزلش در تهران، واکنش‌های گسترده‌ای در شبکه‌های مجازی فارسی‌زبان به این خبر صورت گرفت.

همان زمان خبرگزاری مهر گزارش داده بود که خانم نامداری به دلیل سفر اعضای خانواده خود در چند روز آخر عمرش تنها بود که در نهایت پدر و مادر وی پس از مدتی بی‌خبری با ورود به خانه او، جسدش را می‌یابند.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.