وکیل پیشین محمدعلی نجفی خبر داد: میترا استاد با اسلحه نجفی کشته نشد

علیزاده طباطبایی گفت: با وجودی که اولیای دم رضایت داده بودند، آقای نجفی آزاد نشد و ایشان همواره در زندان نگهداری شد و نکته دیگر اینکه ابهامات زیادی در این پرونده وجود داشت.

پرسش: محمود علیزاده طباطبایی وکیل پیشین محمدعلی نجفی شهردار اسبق پایتخت در گفت‌وگو با آرمان گفت: بنده از ابتدا رسیدگی به پرونده آقای نجفی را خیلی دقیق و در حد بالایی ندیدم، ضمن آنکه در طبیعی‌ترین وضعیت هنگامی که اولیای‌دم رضایت خود را اعلام می‌کنند متهم باید آزاد شود.

وی ادامه داد: با وجودی که اولیای دم رضایت داده بودند، آقای نجفی آزاد نشد و ایشان همواره در زندان نگهداری شد و نکته دیگر اینکه ابهامات زیادی در این پرونده وجود داشت.

علیزاده طباطبایی با بیان آنکه تحقیقات لازم نیز در حد این پرونده صورت نگرفت، افزود: بنده هنوز روی اصل قضیه که قتل توسط آقای نجفی صورت گرفته باشد نیز دچار تردید هستم. اسلحه‌ای که میترا استاد با آن کشته شده با اسلحه محمدعلی نجفی متفاوت بوده است و این نکته‌ای است که تردیدهای جدی درباره این پرونده ایجاد می‌کند.

وکیل پیشین نجفی گفت: در شرایط کنونی حکم قطعی درباره این پرونده صادر شده و آقای نجفی به قتل عمد متهم شده‌اند که با توجه به رضایت اولیای‌دم بین دو تا ده سال زندان خواهد داشت.

روز سه شنبه ۷ خرداد ماه سال گذشته در منطقه سعادت آباد تهران، "میترا استاد" همسر دوم محمد علی نجفی شهردار سابق تهران در منزل مسکونی اش به قتل رسید که پس از چند ساعت، نجفی همسر وی با حضور در دادسرا اعتراف به قتل "استاد" کرد و دستگیر شد.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.