جادوگر در یک‌قدمی پرشورها؛
مذاکره رسمی علی کریمی با تراکتور

کریمی که سابقه بازی در تراکتور را دارد و با این تیم فاتح جام حذفی شده، در دوره مربیگری هدایت تیم‌های نفت تهران و سپیدرود رشت را برعهده داشته است.

پرسش: علی کریمی ستاره سابق فوتبال ایران برای پذیرش پست سرمربیگری تراکتور با رئیس هیات مدیره این باشگاه مذاکره کرد.

علی کریمی یکی از چند کاندیدایی‌ست که باشگاه تراکتور با آن‌ها برای پذیرش پست سرمربیگری صحبت کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به مهدی تارتار، علیرضا منصوریان و البته فرهاد مجیدی اشاره کرد؛ علی کریمی فعلا چهارمین نفری‌ست که به صورت جدی پای میز مذاکره با مدیران تراکتور و عباس الیاسی رئیس هیات مدیره تراکتور قرار می‌گیرد که به گفته زنوزی مسئولیت انتخاب سرمربی به او محول شده است.

 

مذاکره کریمی و الیاسی که بعدازظهر سه شنبه برگزار شده، طولانی بوده و بحث‌های مختلفی را در بر گرفته و طرفین پیشنهاد خود را به یکدیگر اعلام کرده و باید دید تراکتور با کریمی به نقطه تفاهم مشترک خواهند رسید یا نه؟ تیم فوتبال تراکتور در فصل گذشته با هدایت ساکت الهامی، سهمیه آسیایی و عنوان قهرمانی جام حذفی را به دست آورد؛ در پایان فصل مدیران تراکتور باب مذاکره با مربیان جدید را باز کردند که علی دایی اولین نامزد هدایت این تیم محسوب می‌شد.

 

تراکتوری‌ها از دیروز یک شمارش معکوس برای اعلام نام سرمربی منتشر نکردند که البته با اتمام شماره معکوس اتفاق خاصی نیفتاد و تنها هیات مدیره درباره انتخاب قطعی سرمربی بیانیه‌ای منتشر کرد اما ظاهرا جستجوها ادامه دارند و نام سرمربی تراکتور نهایی نشده است؛ قرار است این باشگاه تا پایان این هفته نفر اول نیمکت در فصل آینده را اعلام بنماید.

کریمی که سابقه بازی در تراکتور را دارد و با این تیم فاتح جام حذفی شده، در دوره مربیگری هدایت تیم‌های نفت تهران و سپیدرود رشت را برعهده داشته است.

 

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.