انتقاد تند نایب رئیس مجلس به روحانی/دوران دور زدن مجلس تمام شد

نایب رئیس مجلس در توییتی با انتقاد از طرح گشایش اقتصادی رئیس جمهور، گفت: گشایش اقتصادی با پیش‌فروش اوراق نفتی که دولت بعد متعهد به خرید آن است، اتفاق نمی‌افتد.

پرسش: امیرحسین قاضی زاده نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حساب توییتری‌اش با انتقاد از طرح گشایش اقتصادی رئیس جمهور تاکید کرد: گشایش اقتصادی با پیش‌فروش اوراق نفتی که دولت بعد متعهد به خرید آن است اتفاق نمی‌افتد.

به گزارش همشهری آنلاین، امیرحسین قاضی زاده در حساب کاربری‌اش در توییتر نوشت: «گشایش اقتصادی یعنی جهش تولید و صادرات. گشایش اقتصادی یعنی افزایش اشتغال جوانان. یعنی حل بحران مسکن. گشایش اقتصادی با پیش‌فروش اوراق نفتی که دولت بعد متعهد به خرید آن است اتفاق نمی‌افتد. دوران دور زدن مجلس تمام شده است. همان یک تجربه افزایش قیمت بنزین برایمان کافیست!»

 وی ادامه داد: «اصلا گشایش اقتصادی برای چه کسی؟ فروش اوراق سلف موازی نفتی،کسری بودجه دولت را موقتا رفع می کند اما گشایشی برای مردم ایجاد نمی کند. دولت دنبال گشایش اقتصادی است؟ پس بگوید برای اصلاح ساختار بودجه، هدایت نقدینگی در نظام بانکی، بهبود محیط کسب و کار و افزایش سرمایه‌گذاری و تولید چه کرده؟»

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.