حامی سرسخت ترامپ به خاطر عکس جنجالی از ریاست دانشگاه مسیحیان انجیلی کنار رفت

این تصویر فالول را نشان می‌داد که زیپ شلوارش پایین کشیده شده و دستش دور کمر زنی است که همسر او نیست. در دست دیگرش لیوانی با مایعی تیره دیده می‌شود.

پرسش: جری فالول جونیور، رئیس یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های مسیحیان انجیلی آمریکا پس از انتشار یک عکس جنجالی، مجبور شد از ریاست دانشگاه کنار برود.

در این عکس او با شلواری دیده می‌شود که زیپش پایین کشیده شده است.

فالول که یکی از طرفداران سرسخت دونالد ترامپ است گفته است برای "مدت نامشخصی" از ریاست دانشگاه لیبرتی در ویرجینیا کنار می‌رود.

عکس مورد اشاره را خود فالول در اینستاگرام منتشر کرده. او گفته این عکس "عجیب و غریب" بوده اما آن را "محض شوخی" پست کرده بود.

این تصویر فالول را نشان می‌داد که زیپ شلوارش پایین کشیده شده و دستش دور زنی است که همسر او نیست. در دست دیگرش لیوانی با مایعی تیره دیده می‌شود.

او بعدا این عکس را حذف کرد.

انتشار این تصویر با اعتراض سیاستمداران راست و چپ در آمریکا مواجه شد.

فالول در مصاحبه‌ای گفته است زن همراه او در عکس، دستیار همسرش است.

او گفت "بله ، عجیب بود. او حامله است. نمی‌توانست زیپ شلوارش را تا بالا بکشد، و من هم شلوار جینی داشتم که خیلی وقت بود نپوشیده بودم و نمی‌توانستم زیپش را بالا بکشم و برای همین من هم شکمم را مثل او بیرون انداختم."

 

آقای ترامپ در مراسم سال ۲۰۱۷ دانشگاه لیبرتی شرکت کرد

منبع تصویر، Alex Wong

توضیح تصویر،

ترامپ در مراسم سال ۲۰۱۷ دانشگاه لیبرتی شرکت کرد

 

فالول پیش از این هم جنجال ساز شده است. در ماه مه او تصویری از یک ماسک منتشر کرد. یک طرف این ماسک تصویر فردی بود با چهره‌ای که سیاه کرده و در طرف دیگر فردی با پوشش کوکلس کلان که اشاره‌ای بود به رسوایی نژادی مرتبط با فرماندار دموکرات ویرجینیا.

یک ماه پیش از آن، یک دانشجوی دانشگاه لیبرتی شکایتی را علیه این دانشگاه در مورد عملکردش در قبال ویروس کرونا طرح کرده بود.

سال پیش هم یک سردبیر روزنامه این دانشگاه، در مقاله‌ای در واشنگتن پست ادعا کرده بود آقای فالول، دانشجویان و استادانی را که با سیاست‌های جانبدارانه او از ترامپ مخالفند، به سکوت واداشته است.

فالول یکی از اولین حامیان آقای ترامپ در بین مسیحیان انجیلی بود و می‌گویند این حمایت نقش بسیار مهمی در رای جامعه مسیحیان انجیلی به آقای ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ داشته است.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.