مشاجره کاربران؛«امید اسد بیگی»به ستاد میرحسین موسوی حمله کرد یا عضو آن بود؟

این مشاجره زمانی کلید خورد که یک کاربر به ظاهر اصولگرا برای اولین بار ادعا کرد که امید اسد بیگی عضو ستاد میرحسین موسوی در قیطریه بوده و به پاس آن پیشینۀ عضویت، شرکت هفت تپه به وی هبه شده است.

پرسش: در بین کاربران شبکه اجتماعی توییتر بحثی داغ بر سر اینکه «امید اسد بیگی» مالک شرکت مساله دار نیشکر هفت تپه در پیشینۀ خود حمله به ستاد میرحسین موسوی را دارد یا عضو آن ستاد بوده، درگرفته است.

این مشاجره زمانی کلید خورد که یک کاربر به ظاهر اصولگرا برای اولین بار ادعا کرد که امید اسد بیگی عضو ستاد میرحسین موسوی در قیطریه بوده و به پاس آن پیشینۀ عضویت، شرکت هفت تپه به وی هبه شده است.

در واکنش یه این توییت از دیروز تاکنون انبوه توییت هایی از سوی فعالان سیاسی شناخته شده که چنین به نظر می رسد در انتخابات سال 88 فعال بوده و با ستاد مهندس موسوی مرتبط یا عضو بودند،انتشار یافت که نه تنها این انتساب را قویاً رد کردند بلکه بالاتر و مهم تر از آن، امید اسد بیگی را از عناصر مهاجم به ستاد قیطریه میرحسین موسوی معرفی می کردند که این فرد با چنین پیشینه ای سوءمدیریت هزینه ساز ملی برای کشور در هیشکر هفت تپه رقم زده است.

به نظر بی پروایی آن کاربر که علی سیستانی نام دارد و در توییت بعدی خود به آن اذعان کرده از سوی دیگران کاربران همسویش توییتش مورد حمایت قرار نگرفت موجب واکاوی توییتری بخشی از حوادث سال 88 شده باشد.

 

 

علی سیستانی

@elia12420

بر اساس نظر برخی گفتم این شخص عضو لونه فتنه میرحسین بوده ولی اشتباه بود عذرخواهی میکنم اما دو سوال اول ثابت کنید این شخص امید اسدبیگی است دوم ثابت کنید با گروه ضد فتنه است! در ضمن دروغگو کسی است که ادعای تقلب کرد و ۸ ماه کشور رو به آشوب کشید آخرم گفتن تقلب نبوده!

 

داود مدرسی یان

@D_modaresian

 

تصویر سمت چپ، جناب #امیداسدبیگی است. متهم فساد ۱.۵میلیارددلاری، ازاعضای ستاد #میرحسین_موسوی در سال۸۸، "بعد" از انتخابات، ستاد قیطریه میرحسین مرکز توطئه شد نیروهای انتظامی و امنیتی بادستور قضایی و خبرنگاران به محل اعزام شدند برای پلمپ ستاد؛ ببینید اسدبیگی و سایراعضا مقاومت میکنند!

 

Image

 

علی سیستانی

@elia12420


از بعد منشن که آنلاین بودم تا همین نیم ساعت پیش آنلاین نشدم دیدم جماعت فتنه سبز انواع و اقسام توهین و تهمت رو بهم زدن و هشتگی هم بالا آوردن ما که میگذریم ولی کسی رو نمیشناسید قضاوت نکنید و تهمت هم نزنید

 

***********

 

عماد بهاور 

 

@emad_bahavar

 

من هم روز ۲۲ خرداد ۸۸ (روز برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری) در ستاد قیطریه و در دفتر پویش موج سوم بودم. امید اسدبیگی عضو ستاد نبود بلکه همراه با افرادی بود که به ستاد حمله کردند و به ضرب و شتم اعضای ستاد پرداختند.

 

****

@amirtannha

 

علی جون وقتی نمیدونی حرف مفت نزن. اولا که چند سالت بود اون موقع؟ دوما مگه تهران بودی و سر اون حمله به ستاد حضور داشتی؟ من تو اون ستاد بودم و دیدم و میدونم کی حمله کرده داداش. بخدا این پولا خوردن نداره به من که اونجا بودم که دروغ نمیتونی بگی twitter.com/elia12420/stat…

****

 

من هم این را تصدیق می کنم. #دروغگو_نباش

 

fateme pahlevani

@pahlevani

 

به عنوان یک عضو‌ ستاد قیطریه بهت توصیه میکنم انقدر دروغ نگو! اسدبیگی به هیچ‌وجه در‌هیچ بخشی از ستاد اصلاح‌طلبان عضو و فعال نبود. #دروغگو_نباش twitter.com/elia12420/stat…

****

 

داوود حشمتی

@heshmatid


اگر مالک هفت تپه در ستاد بود تا حالا شلوارش را درآورده بودند. اما واقعیت روشن اینه #اسدبیگی‌ها در تاریخ مزد همین #چماق‌کشی‌ها را میگیرند. درست مثل #شعبان_بی‌مخ و #حسن_رعیت‌ها. آنها خودشان را هزینه داده در کف خیابان برای نجات نظام میدانند. لذا #کوفت‌کردن هفت‌تپه را حق خودشان دیدند.

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.