باشگاه پرسپولیس:عذرخواهی امیراحمدی کافی نیست - عذرخواهی تلویزیون از باشگاه پرسپولیس

در بیانیه روز دوشنبه باشگاه پرسپولیس هم آمده بود: «تا زمانی که صدا و سیما نسبت به عذرخواهی از هواداران پرسپولیس، به دلیل خدشه‌دار کردن احساسات آن‌ها و طرح مطالب غیر واقع اقدام ننماید، از ورود کلیه دوربین‌های تلویزیونی به محل تمرینات تیم و باشگاه پرسپولیس جلوگیری کرده و عوامل باشگاه و تیم برای مصاحبه برابر دوربین‌ها حاضر نمی‌شوند.

پرسش: در پی حرف های جنجالی صبح دیروز عبدالرضا امیر احمدی مجری صبحگاهی شبکه یک سیما در مورد نقش وزیر ورزش در قهرمانی تیم پرسپولیس، و واکنش محکم این باشگاه و تهدید آن علیه تلویزیون، این مجری مجبور به عذرخواهی شد و در پی آن نیز باشگاه خواستار عذرخواهی رسمی شبکه یک شد که آخرین خبر از این اتفاق گزارش می دهد.

کنایه جنجالی به قهرمانی پرسپولیس

عبدالرضا امیراحمدی، مجری برنامه صبح بخیر ایران در ادامه کری خوانی های مجازی و رسانه ای، با عباراتی چون “دست بابا مسعود درد نکند” و “هشتگ بابا مسعود” به قهرمانی پرسپولیس کنایه زد.

شکایت پرسپولیس و عذرخواهی مجری

باشگاه پرسپولیس عذرخواهی عبدالرضا امیراحمدی را رد کرد.

بعد از اینکه که عبدالرضا امیراحمدی، در صفحه رسمی برنامه صبح بخیر ایران از بازیکنان و هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد به نظر می رسید، باشگاه پرسپولیس عذرخواهی او را بپذیرد و شکایتی را علیه او تنظیم نکند و سید جلال حسینی هم در برنامه فوتبال شرکت کند اما دقایقی پیش علیرضا اشرف مدیر رسانه ای پرسپولیس با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرام خود، اعلام کرد که مجریان برنامه صبح بخیر ایران باید در رسانه ملی از باشگاه پرسپولیس عذر خواهی کنند. علیرضا اشرف همچنین با انتشار عکسی از نامه این باشگاه به حیدر بهاروند، خبر از منتفی شدن حضور سید جلال حسینی در برنامه فوتبال برتر داد. در این نامه به این موضوع اشاره شده که باشگاه پرسپولیس در هیچ کدام از برنامه های صدا و سیما شرکت نخواهد کرد.

متن استوری علیرضا اشرف:

بخاطر توهین های مکرر چند مجری، تا زمانی که عذرخواهی رسمی از سوی صدا و سیما نشود، باشگاه پرسپولس هیچگونه همکاری با صدا و سیما نخواهد داشت، چه در مسابقات و تمرین ها و جه در برنامه های تلویزیونی.

 

عذرخواهی تلویزیون  از پرسپولیس

روابط عمومی شبکه یک سیما با انتشار بیانیه‌ای از آنچه در یکی از برنامه‌های صبحگاهی این شبکه روی داده و "بی‌احترامی" به تیم فوتبال پرسپولیس ارزیابی شده، عذرخواهی کرده است.

بیانیه شبکه اول سیما پس از آن منتشر شد که روز دوشنبه باشگاه پرسپولیس ضمن اعتراض شدید به گفته‌های مجری یکی از برنامه‌های صبح‌گاهی شبکه اول، تهدید کرد که در صورت عذرخواهی نکردن صدا و سیما، از ورود دوربین‌های تلویزیون به باشگاه، جلسات تمرین و ورزشگاه‌هایی که پرسپولیس در آنها حاضر می‌شود، ممانعت خواهد کرد.

در بیانیه شبکه اول که خبرگزاری فارس بخشی از آن را منتشر کرده آمده: "روابط عمومی شبکه یک سیما به دلیل این اتفاق نادرست توسط مجری برنامه صبحگاهی‌، از هواداران و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس پوزش و دلجویی می‌نماید."

در بیانیه روز دوشنبه باشگاه پرسپولیس هم آمده بود: «تا زمانی که صدا و سیما نسبت به عذرخواهی از هواداران پرسپولیس، به دلیل خدشه‌دار کردن احساسات آن‌ها و طرح مطالب غیر واقع اقدام ننماید، از ورود کلیه دوربین‌های تلویزیونی به محل تمرینات تیم و باشگاه پرسپولیس جلوگیری کرده و عوامل باشگاه و تیم برای مصاحبه برابر دوربین‌ها حاضر نمی‌شوند. باشگاه پرسپولیس تاکید دارد؛ مسائلی مثل کری‌خوانی‌ها برای ایجاد فضای نشاط را درک می‌کند اما طرح ادعاهای کذب، دروغ‌پردازی، وارونه جلوه دادن حقایق و ارائه اطلاعات نادرست به مخاطبان، توهین و متلک‌پراکنی به پرسپولیس مردمی که صدا و سیما از جیب آن‌ها ارتزاق می‌کند و نمک آن‌ها را می‌خورد، قابل توجیه و اغماض نیست."

عبدالرضا امیر احمدی، مجری برنامه "صبح به خیر ایران" هم با انتشار ویدیویی ضمن عذرخواهی گفته اظهارات او تنها "یک شوخی و کل‌کل رسانه‌ای» بوده و او قصد "کمرنگ کردن" قهرمانی پرسپولیس را نداشته است.

مجری برنامه صبح به خیر ایران تلویحا با مثالی طنزآلود قهرمانی پرسپولیس را "کاودیی" از سوی وزیر ورزش این کشور به این تیم خوانده بود.

تیم فوتبال پرسپولیس با سرمربی‌گری یحیی گل محمدی چهار هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر امسال، توانست برای چهارمین بار پیاپی قهرمان شود.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.