حمله کم سابقه یک فوتبالی به حجت نظری عضو شورای شهر تهران

نظری گفته است که پرسپولیس جام اسنپی می خواهد پولش را هم من می دهم. من به ایشان می گویم شک کنید شما باید عذرخواهی کنید. و پولتان را هم نگهدارید و تیمی بسازید در حد قهرمانی  برد. ایشان مسئولیت اجتماعی دارد و شاید یک پرسپولیس هم به وی رای داده باشد باید از این اظهاراتش عذرخواهی کند. 

پرسش: در پی اظهارات بی پروایانه و بی ملاحظگی حجت نظری عضو شورای شهر تهران علیه باشگاهی در حوزه انتخابیه اش! سپهر حیدری پیشکسوت مشهور پرسپولیس به صراحت به این اظهارات واکنش نشان داد و خواستار عذرخواهی نظری از هواداران پرسپولیس شد.

سپهر حیدری در برنامه تلویزیونی ورزشی گفت 50 میلیون پرسپولیسی خیلی ناراحتند . حالا من یه جورایی به نمایندگی آنها حرف می زنم. خیلی از پیشکسوتان تیم رقیب استقلال که همه آنها از دوستان ما هستند مسخره کردند و گفتند جام اسنپی و چیزهای دیگر اما این ها کری خوانی است و فرق می کند با حرف های حجت نظری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال که توهین می کند و عذر خواهی هم نمی کند.هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس پنج روز بعد از این اظهارات سکوت کردند و منتظر ماندند و و هیچ نگفتند تا ایشان عذرخواهی کند. نظری گفته است که پرسپولیس جان اسنپی می خواهد پولش را من می دهم. من به ایشان می گویم شک کنید شما باید عذرخواهی کنید. و پولتان را هم نگهدارید و تیمی بسازید در حد قهرمانی  برد. ایشان مسئولیت اجتماعی دارد و شاید یک پرسپولیس هم به وی رای داده باشد باید از این اظهاراتش عذرخواهی کند. 

اینها مدام پای وزیر را به میان می کشند من می خواهم بگویم وزیر که به ویروس کرونا نمی گوید به باشگاه پرسپولیس وارد نشو اما به باشگاه استقلال وارد شو. وزیر در حال انجام وظایف خود است و در پرسپولیس هم این موفقیت مرهون عملکرد و زحمت کشیدن است.

وی خطاب به نظری گفت: آن جامی که شما دنبالش هستید، جام مجازی است، جام مصاحبه است.  
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.