جمهوری اسلامی:احمدی نژاد توجه دارد که شورای نگهبان در سال 1396 رد صلاحیتش کرد

احمدی‌نژاد همانست که وقتی شهردار تهران بود، با افطاری دادن در چهارراه‌ها با بودجه شهرداری، حمایت از مداحان، رفتن به مجالس عزاداری و با شعار «یک یاحسین دیگر...» به ریاست جمهوری رسید .

پرسش: روزنامه جمهوری اسلامی با انتقاد از احمدی نژاد که اخیرا ویدئویی از وی در واکنش به خوانندگان داخلی و خارجی پخش شده،این ویدئو را حرکتی برای جلب نظر مردم خواند و یادآور شد« توجه دارد که شورای نگهبان صلاحیت او را در انتخابات 1396 رد کرد.»

محمود احمدی‌نژاد، برای مطرح شدن و جلب توجه بعضی اقشار جامعه، به شگرد جدیدی متوسل شده است. او در گفتگو با فردی که قطعه‌هائی از موسیقی و آوازهای بعضی خوانندگان را برایش پخش می‌کند، نظر خود را درباره آنها اعلام کرده و وانمود می‌کند طرفدار هنر و موسیقی و حتی بازگشت خوانندگان مقیم خارج است. احمدی‌نژاد همانست که وقتی شهردار تهران بود، با افطاری دادن در چهارراه‌ها با بودجه شهرداری، حمایت از مداحان، رفتن به مجالس عزاداری و با شعار «یک یاحسین دیگر...» به ریاست جمهوری رسید و حالا چون در این قشر پایگاهی ندارد، به شگرد جدیدی متوسل شده تا در انتخابات ریاست جمهوری 1400 خود را مطرح نماید هرچند توجه دارد که شورای نگهبان صلاحیت او را در انتخابات 1396 رد کرد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.