چاک شومر: ترامپ در توهم به سر می‌برد

چاک شومر رئیس اقلیت دموکرات‌های مجلس سنای آمریکا در پیامی توییتری از سخنان دونالد ترامپ درباره شیوع ویروس کرونا در آمریکا انتقاد کرد.

پرسش: رئیس دموکرات‌های مجلس سنای آمریکا با انتقاد شدید از سخنان ترامپ درباره شیوع ویروس کرونا در آمریکا اعلام کرد او از واقعیت به دور بوده و در توهم به سر می‌برد.

چاک شومر، سناتور ایالت نیویورک و رئیس اقلیت دموکرات‌های مجلس سنای آمریکا در پیامی توییتری با انتقاد شدید از سخنان دونالد ترامپ درباره شیوع ویروس کرونا در آمریکا اعلام کرد رئیس‌جمهور این کشور کاملا از واقعیت به دور بوده و در توهم به سر می‌برد.

این سناتور آمریکایی نوشت: «۲.۶ میلیون مبتلا به کرونا، فوت بیش از ۱۲۰ هزار آمریکایی و بیکاری بیش از ۱۷ میلیون نفر، اما ترامپ می‌گوید:"من معتقدم که اوضاع آمریکا درباره ویروس کرونا بسیار خوب خواهد بود. من فکر می‌کنم که این ویروس ناپدید می‌شود."»

در حالی که در آماری تامل انگیز شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا در شبانه روز گذشته رکورد بی‌سابقه‌ای را بر جا گذاشت، دونالد ترامپ از آن به عنوان خبری بزرگ برای این کشور یاد کرد و در استدلالی بی‌پایه و اساس آمار رو به رشد شمار مبتلایان به ویروس کرونا را ناشی از گسترش آزمایش‌های تشخیصی در این کشور دانست.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.