گفتگوی هوک با مدیرکل آژانس اتمی درباره ایران

دفتر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: ایران باید با تامین اطلاعات و دسترسی مورد نیاز آژانس به تعهدات خود تحت پیمان منع گسترش تسلیحات هسته ای (ان پی تی)، پروتکل الحاقی و توافقنامه‌اش عمل کند.

پرسش: دفتر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که نماینده ویژه این کشور در امور ایران در سفر به پایتخت اتریش با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و با وی در مورد ایران رایزنی کرد.

وزارت امور خارجه آمریکا از دیدار «برایان هوک» نماینده ویژه این کشور در امور ایران با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سفر به وین پایتخت اتریش خبر داد.

براساس این گزارش، دفتر سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که «برایان هوک» در این سفر با «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس دیدار و با وی درباره موضوع ایران گفتگو کرد.

دفتر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین مدعی شد: ایران باید با فراهم کردن اطلاعات و دسترسی مورد نیاز آژانس به تعهدات خود تحت پیمان منع گسترش تسلیحات هسته ای (ان پی تی)، پروتکل الحاقی و توافقنامه‌اش عمل کند.

دیدار هوک با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی پس از سفر منطقه‌ای وی به امارات متحده عربی، عربستان سعودی و سرزمین‌های اشغالی صورت می گیرد.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.