«جراحی بزرگ نظام اقتصادی» که نوبخت نام برد چیست؟

پیش‌تر محمود احمدی‌نژاد، در مقام رئیس جمهوری در زمان اجرای طرح یارانه‌های نقدی از این اقدام به عنوان جراحی بزرگ نظام اقتصادی یاد می‌کرد. 

پرسش: محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه که قرار است برنامه اصلاح ساختار بودجه را هفته آینده به مجلس ببرد،از آن به عنوان «جراحی بزرگ نظام اقتصادی و اداری » یاد کرده است.

رییس سازمان برنامه و بودجه خبر داده که برنامه "اصلاح ساختار بودجه" روز شنبه به مجلس ارایه می‌شود. محمد باقر نوبخت در توییتر از این برنامه با عنوان "جراحی بزرگ نظام اقتصادی و اداری" یاد کرده است. 

پیش‌تر محمود احمدی‌نژاد، در مقام رئیس جمهوری در زمان اجرای طرح یارانه‌های نقدی از این اقدام به عنوان "جراحی بزرگ نظام اقتصادی" یاد می‌کرد. 

نوبخت با انتشار یک توئیت نوشته "برنامه اصلاح ساختار بودجه با رویکرد قطع وابستگی به نفت که با همکاری صاحب نظران در سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه شده، پارسال به شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارسال شد."

«محمد باقر نوبخت» بعدازظهر چهارشنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: برنامه اصلاح ساختار بودجه با رویکرد قطع وابستگی به نفت که با همکاری صاحب نظران در سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه و پارسال به شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارسال شد.  برنامه مزبور به منزله جراحی بزرگ نظام اقتصادی و اداری است که نیاز به اجماع دارد.

رییس سازمان برنامه وبودجه خاطرنشان ساخت: پیرو اعلام در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، شنبه ( ۱۷ خرداد)  این برنامه را برای بررسی به مجلس ارسال خواهم کرد.  
 نوبخت هفته گذشته هم در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت در سخنانی به تشریح اقدامات سازمان متبوع خود و چشم انداز پیش رو پرداخت.

 

###
مطالب مرتبط

نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.