افزایش «چشمگیر» کرایه تاکسی‌های اینترنتی در کشور

این در حالی است که مدیر تجاری تاکسی اینترنتی اسنپ می‌گوید افزایش قیمت تاکسی‌های اینترنتی، متاثر از تورم، تنها «۱۵ تا ۲۰ درصد» افزایش یافته است.

پرسش: از برخی استفاده‌کنندگان از تاکسی‌های اینترنتی گزارش شده که قیمت این تاکسی ها بین «۴۰ تا ۱۰۰ درصد» افزایش یافته است.

به گزارش روز چهارشنبه باشگاه خبرنگاران جوان، این در حالی است که مدیر تجاری تاکسی اینترنتی اسنپ می‌گوید افزایش قیمت تاکسی‌های اینترنتی، متاثر از تورم، تنها «۱۵ تا ۲۰ درصد» افزایش یافته است.

اتحادیه تاکسی‌های اینترنتی نیز هرگونه افزایش قیمت این نوع تاکسی‌ها را رد کرده است.

با این حال گزارش‌ها حاکی است با بازگشایی بسیاری از مشاغل در کشور و افزایش رفت‌و‌آمد شهری که پیش از این به‌دلیل شیوع کرونا کاهش یافته بود، تقاضا برای استفاده از تاکسی‌های اینترنتی و قیمت‌های آنها افزایش یافته است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشته، «جدا از بحث قیمت، پیدا کردن تاکسی اسنپ یا تپسی نیز بسیار زمان‌بر شده» و بسیاری از کاربران به‌دلیل «تلف‌شدن وقت»، ترجیح می‌دهند با تاکسی یا وسایل حمل و نقل عمومی رفت و آمد داشته باشند.

این گزارش در عین حال اضافه کرده، افزایش ۳۰ درصدی نرخ تاکسی‌های خطی و سرشکن کردن هزینه مسافر چهارم بین سه مسافر هم می‌تواند باعث افزایش نرخ تاکسی‌های اینترنتی شده باشد.

 

همواره پس از تعطیلات نوروز، تقریبا قیمت همه کالاها و نیز حمل و نقل در کشور افزایش می‌یابد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.