واکنشها به اظهارات رییس صداوسیما درستاد کرونا درمخالفت با رییس جمهور ونقش شرکت توسکا

این ویدئو مربوط به بخشی از بحث جلسه ستاد درمورد امکان توزیع اینترنتی اقلام ضروری و مصرفی مردم است که مقرر می شود صداوسیما شرکت های موزع را تبلیغ و معرفی کند.

پرسش: پخش ویدئویی از اظهارات علی عسگری رییس صداوسیما در مخالفت با اظهارات حسن روحانی رییس جمهور در ستاد ملی مدیریت کرونا، واکنش های فعالان شبکه های اجتماعی از عبدالله رمضان زاده تا یاشار سلطانی را در پی داشته است.

این ویدئو مربوط به بخشی از بحث جلسه ستاد درمورد امکان توزیع اینترنتی اقلام ضروری و مصرفی مردم است که مقرر می شود صداوسیما شرکت های موزع را تبلیغ و معرفی کند.

قبل از اینکه این موضوع به عنوان مصوبه جلسه ستاد ثبت شود، عبدالعلی علی عسگری رییس صداوسیما فرصت صحبت از رییس جمهور درخواست می کند و می گوید این تبلیغ و معرفی این شرکت های موزع موضوعی تجاری است که شرکت توسکا طرف قرارداد با صداوسیما، باید اجازه آن را بدهد که رییس جمهور در این موقع می گوید وقتی مصوبه ستاد کرونا باشد به همین صورت اجرا می شود که تا زمان شرایط کرونایی حاکم بر کشور صداوسیما طبق این مصوبه عمل می کند.

سپس قرار می شود که وزارت صمت فهرستی از شرکت های توزیع اینترنتی توانمند را تهیه و برای معرفی به مردم در اختیار صداوسیما قرار دهد.

این صحبت میان رییس جمهور و رییس صداوسیما و اشاره به نقش و نفوذ شرکت توسکا در صداوسیما واکنش های متعدد فعالان شبکه های اجتماعی را در پی داشت که در اینجا گزیده هایی از آنها بازنشر می شود.

شایان ذکر است جلسات ستاد ملی مدیریت کرونا به ریاست رییس جمهور، از شبکه خبر پخش زنده می شود.

 

 

 

### 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.