واکنش کاربران ایرانی به اولین مصاحبه تلویزیونی کیمیا علیزاده بعدازرفتن از ایران

کیمیا علیزاده براساس آنچه در توییتر شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال منتشر شده در اولین مصاحبه تلویزیونی و با این شبکه گفته است که مهمترین چیز برای رفتن از ایران به خارج ، زندگی با آرامش بوده است.

پرسش: کابران ایرانی شبکه های اجتماعی به اولین مصاحیه تلویزیونی کیمیا علیزاده بعد از رفتن از ایران، واکنش نشان دادند.

کیمیا علیزاده براساس آنچه در توییتر شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال منتشر شده در اولین مصاحبه تلویزیونی و با این شبکه گفته است که مهمترین چیز برای رفتن از ایران به خارج ، زندگی با آرامش بوده است.

اما کاربران ایرانی توییتر با اینکه برخی از آنها خود منتقد شرایط کشور هستند اما در قبال کیمیا علیزاده تقریباً موضع متفقی داشته و غالبا از وی انتقاد کرده اند.

یک کاربر به نام علی علیزاده که سالها پیش کارشناس تلویزیون بی بی سی فارسی و از نخستین کسانی بود که به اظهارات کیمیا علیزاده واکنش نشان داد در توییتر نوشت:

 

ملی‌پوشان ورزشکار عادی نیستند. سرباز وطنند. پرچمی را حمل میکنند که برایش صدها هزار خون دادند. پناهندگیشان انتخاب فردی نیست. وطن‌فروشی و خیانت آشکار به ایرانست. موج مصنوعی اخیر #مهاجرت_پرچم_فروشان عامدانه برای ضربه به روحیه ایرانیان طراحی شده. مکمل تحریم. بخشی از جنگ هیبریدی ترامپ.

 

 

ششگلانی یک کاربر آذری تبار ایران دوست کاربر دیگر توییتر بود که نوشت:

 

این حرفها را کسی که خودش به بهانه سیاسی پناهندگی گرفته و برای وفاداری به ملکه سوگند یاد کرده، نمی تواند بزند.

 

 

 

حسین قهار خبرنگار ورزشی نیز در توییتر نوشت:

وقتی میخواید به وطن پشت کنید، زمانی برید که وطن به شما پشت کرده باشه خدا وکیلی وطن به شما یک نفر وطن اصلا پشت نکرد خانوم #کیمیا_علیزاده یه جوری برید راه برگشتی باشه احترامی باقی بمونه طوری برید که خاطره های خوشمون از بین نره برید هرجا دوست دارید وموفق باشید و در آرامش؛ ولی درست!

 

 

 

کاربر دیگری که به نظر اصولگرا می آید به نام باقری با ادبیات تندی کیمیا علیزاده را نواخته و نوشته است:

بین مدل موهای علینژاد و کیمیا، دروغها و وطن فروشی‌شون ارتباط خاصی هست یا تصادفیه؟

 

 

 

 

کامران بارنجی روزنامه نگار روزنامه همشهری نیز چنین واکنش نشان داد:

اگر ایران بود همه می‌ریختیم اینجا که از ملت به زور جلوی دوربین اعتراف می‌گیرند، اما چون آنجا اروپاست کسی نمی‌گوید جوانان ایرانی را مجبور می‌کنند در ازای پناهندگی حرف‌هایی که شاید اعتقادی به آنها ندارند بزنند. چهره یخ و پراضطراب کیمیا خود ناگفته‌های زیادی دارد.

 

 

 

میثم بهروش کارشناس کنونی و مدعو بی بی سی فارسی اما مثل تعدادی دیگر از کاربران به جای واکنش و یا مدح و یا رد اظهارات کیمیا علیزاده به توییت علی علیزاده کارشناس سابق بی بی سی فارسی واکنش نشان داد:

 

نشسته تو لندن میگه ملی‌پوشان مهاجر وطن‌فروش هستند! خوب شما که این همه وطن‌پرستی، برگرد خدمت کن خوب. فوقش یکم حبس میکشی دیگه، عوضش در راه وطن خواهد بود! بدجور گرفتار لمپن‌های حکومتی و ترامپی شدیم.

 

 

 

###

 

 

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.