نجباء خطاب به برهم صالح: از ملاقات با ترامپ برحذر باش

جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء طی بیانیه‌ای برهم صالح رییس جمهور عراق را از ملاقات با رئیس‌جمهور ایالات‌متحده نهی کرد و درباره تبعات این اقدام خلاف مصالح ملی عراق، هشدار داد.

پرسش: این جنبش با صدور بیانیه‌ای سرگشاده، رئیس‌جمهور عراق را از ملاقات با همتای امریکایی خود بر حذر داشت.
این جنبش با برشمردن جنایات و تجاوزهای دنباله‌دار دولت ایالات‌متحده در حق ملت عراق، حمایت‌های پیدا و پنهان واشنگتن از گروهک تروریستی داعش، حملات ارتش آمریکا به رزمندگان بسیج مردمی و ترور فرماندهان جبهه مقاومت، زمزمه‌های دیدار «برهم صالح» با «دونالد ترامپ» در حاشیه اجلاس بین‌المللی "داووس" را محکوم کرد.
به گزارش امروز (چهارشنبه) دفتر جنبش مقاومت اسلامی نجاء در ایران، در این بیانیه ضمن اشاره به مصوبه پارلمان عراق مبنی بر لزوم اخراج نظامیان آمریکایی از این کشور، هشدار داده شده که هیچ‌یک از شخصیت‌های رسمی عراق حق ندارند دست‌های آلوده ترامپ و امثال وی را بفشارند.

آمریکا در آخرین اقدام تروریستی و جنایتکارانه خود در منطقه غرب آسیا، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس معاون بسیج مردمی عراق را به همراه هشت نفر از همرزمان ایشان در سوم ژانویه جاری (13 دی ماه) به دستور دونالد ترامپ در فرودگاه بغداد هدف قرار داده و به شهادت رساند.

####
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.