بهترین راه مقابله با هجمه‌ها مشارکت بالای مردم در انتخابات است

دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ضمن انتقاد شدید از ردصلاحیت گسترده نامزدهای نمایندگی مجلس در هیأت‌های نظارت تصریح کرد: با توجه به شرایط روز کشور و فشارهای ظالمانه خارجی، بهترین راه مقابله با این هجمه‌ها، اتحاد و انسجام داخلی و مشارکت بالای مردم در انتخابات است.

پرسش: به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی حزب اتحاد ملت، جلسه هفتگی دفتر سیاسی این حزب، شب گذشته به ریاست علی شکوری‌راد دبیرکل این حزب برگزار شد. در این جلسه اعضا به تبادل آخرین اخبار در مورد وضعیت ردصلاحیت‌ نامزدهای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداختند.

براساس اخبار رسیده و گزارش‌های اخذ شده از سراسر کشور، تقریبا تمام نامزدهای حزب، تعداد زیادی از نامزدهای شاخص جریان اصلاحات و بیش از نصف نمایندگان عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی ردصلاحیت شده‌اند.  

اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت ضمن انتقاد شدید از ردصلاحیت گسترده نامزدهای نمایندگی مجلس در هیأت‌های نظارت تصریح کردند که با توجه به شرایط روز کشور و فشارهای ظالمانه خارجی، بهترین راه در راستای مقابله با این هجمه‌ها، اتحاد و انسجام داخلی و مشارکت بالای مردم در انتخابات است که متأسفانه رویکرد نهادهای نظارتی مانع و دقیقا برخلاف تحقق این مهم است.

در ادامه جلسه، اعضای دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت همچون گذشته تأکید کردند که شرط لازم برای برگزاری انتخابات با حداقل مشارکت قابل قبول در کشور، شکل‌گیری مفهوم انتخابات است و مفهوم انتخابات زمانی شکل می‌گیرد که چهره‌های شاخص سیاسی احزاب و جناح‌ها توانسته باشند در انتخابات حاضر بوده و با یکدیگر رقابت کنند.

####
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.