درخشش فیلم «داستان ازدواج» با نامزدی در شش رشته جوایز گلدن گلوب

در بخش بهترین فیلم سینمایی، علاوه بر این دو فیلم، فیلم های «جوکر»، «دو پاپ» و « ۱۹۱۷» درامی در مورد جنگ جهانی اول نامزد شدند.

پرسش: فیلم «داستان ازدواج» محصول نتفلیکس با کسب نامزدی در شش رشته در جوایز گلدن گلوب امسال در صدر قرار گرفت و پس از آن فیلم «مرد ایرلندی» اثر جدید مارتین اسکورسیزی که آن هم محصول نتفلیکس است با کسب نامزدی در پنج رشته در مقام دوم ایستاد.

در بخش بهترین فیلم سینمایی، علاوه بر این دو فیلم، فیلم های «جوکر»، «دو پاپ» و « ۱۹۱۷» درامی در مورد جنگ جهانی اول نامزد شدند.

در بخش فیلم های کمدی و موزیکال، فیلم جدید ادی مورفی با عنوان «دولمایت اسم من است» ،«خرگوش جوجو» فیلم طنزی در مورد دوران حکومت نازی ها، «چاقو کشی» یک کمدی سیاه در مورد یک قتل اسرار آمیز،« روزی روزگاری در هالیوود» فیلم جدید کوئنتین تارانتینو و «راکت من» فیلمی در مورد زندگی التون جان، خواننده با سابقه بریتانیایی نامزد شدند.

فیلم «شو صبحگاهی» اولین محصول پخش ویدئو شرکت اپل است که توانست نامزدی در یک رشته مهم را به دست آورد و هر دو بازیگر اصلی این فیلم، جنیفر آینستون و ریس ویترسپون نیز در بخش بهترین بازیگر زن نامزد شدند.

مراسم اعطای جوایز گلدن گلوب با میزبانی ریکی جرویس، کمدین مشهور انگلیسی قرار است روز پنجم ژانویه در سالن بورلی هیل در لس آنجلس برگزار شود.

شرکت نتفلیکس برنده اصلی نامزدی جوایز گلدن گلوب شد. ۱۷ محصول سینمایی و ۱۷ محصول تلویزیونی این شرکت در رشته های مختلف نامزد شدند.

رابرت دنیرو، بازیگر نقش اصلی فیلم گانگستری «مرد ایرلندی» دست خالی ازاین مراسم بازگشت. ولی جو پشی و آل پاچینو، دو بازیگر دیگر این فیلم در بخش بازیگران مرد نقش مکمل و مارتین اسکورسیزی در رشته بهترین کارگردانی سینمایی نامزد شدند.

در بخش بهترین بازیگران مرد نقش اصلی آدام درایور به خاطر فیلم «داستان ازدواج»، خواکین فینیکس به خاطر فیلم «جوکر»، کریستین بیل به خاطر فیلم «فورد علیه فراری»، جاناتان پرایس به خاطر ایفای نقش پاپ فرانسیس در فیلم « دو پاپ» و آنتونیو باندراس به خاطر بازی فیلم «درد و شکوه » نامزد شدند.

فیلم «داستان ازدواج» در عین حال در رشته های بهترین بازیگر زن نقش اصلی (اسکارلت جوهانسون) و بازیگر زن نقش مکمل (لاورا درن) و همینطور بهترین فیلمنامه نامزد شد.

مجموعه تلویزیونی مشهور «بازی تاج و تخت» محصول شرکت اچ بی او نتوانست در میان نامزدان بهترین درام تلویزیونی قرار بگیرد و فیلم موزیکال «گربه ها» که قرار است به زودی اکران شود فقط جایزه بهترین ترانه را دریافت کرد که محصول همکاری تیلور سوئیفت و اندرو لوید وبر است.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.