وکیل بقایی: موکلم در بخش اعصاب و روان بیمارستان بستری است

وکیل مدافع «حمید بقایی» گفت: اکنون موکلم در بخش تخصصی اعصاب و روان بیمارستان بستری و اقدامات درمانی وی در حال انجام است.

پرسش: مهران عبدالله پور افزود: فکر می کنم از مرداد ماه بود که موکلم به مرخصی آمد؛ او در بیمارستان‌های مختلفی به دلیل مشکلات مختلف بستری شد.

وی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار قضائی ایرنا، ادامه داد: پزشکان معالج اعلام کردند که بعد از سکته مغزی، مشکلات شدید قلبی دارد و بر اساس اعلام نظر پزشکان و گواهی آنها، وضعیت آقای بقایی خطرناک است. 

عبدالله‌پور افزود: او اکنون تحت مراقبت و معالجه است و با این وضعیت نمی تواند به زندان بازگردد.

حمید بقایی از چهره های سیاسی دولت های نهم و دهم ریاست جمهوری، در دوره ای رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و ویژه اقتصادی بود همچنین معاونت اجرایی رئیس‌جمهوری وقت ایران در دولت های نهم و دهم را نیز برعهده داشت.

بقایی به اتهام توهین به مسئولان (نسبت ظالم دادن به رئیس قوه قصائیه وقت) در ١١ شهریور سال 97 در شعبه ١٠٥٩ دادگاه کارکنان دولت بابت اظهارات حین بازگشت به زندان پس از مرخصی درمان، برگزار و به 6 ماه حبس محکوم شد.

او گفته بود مردم نمی دانند در زندان ها چه خبر است (نشر اکاذیب) و به رئیس قوه قضاییه هم نسبت ظالم بودن (توهین به مسئولان) داد.

البته وی سال 96 هم به اتهام مالی محاکمه و به ١٥ سال حبس محکوم شده بود و با تایید رأی دادگاه بدوی در دیوان عالی کشور، اسفند سال 96 برای تحمل کیفر به زندان اوین منتقل شد.

####
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.