موسوی: امیدوارم رایزنی‌های ایران و نیجریه موجب حل مشکل شیخ زکزاکی شود

سخنگوی وزارت امور خارجه درخصوص آخرین وضعیت شیخ زکزاکی گفت: در ملاقات اخیر آقای نهاوندیان و بوهاری رییس جمهوری نیجریه، موضوعات مختلف در حوزه روابط اقتصادی، تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و همچنین موضوع شیخ زکزاکی مطرح شده است.

پرسش: سیدعباس موسوی روز یکشنبه در پاسخ به پرسش خبرنگاران درخصوص آخرین وضعیت شیخ زکراکی و با توجه به دیدار اخیر معاون اقتصادی ریاست جمهوری کشورمان با رِییس جمهوری نیجریه در حاشیه نشست سران مجمع صادرکنندگان گاز در گینه استوایی اظهار داشت: در ملاقات اخیر آقای نهاوندیان و بوهاری رییس جمهوری نیجریه، موضوعات مختلف در حوزه روابط اقتصادی، تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و همچنین موضوع شیخ زکزاکی مطرح شده است.

به گزارش اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، وی افزود: علاوه بر این نیز در ملاقات‌ها و تماس‌های دیپلماتیک مستمری که در تهران و ابوجا داریم گفت وگو پیرامون کمک جمهوری اسلامی ایران به حل مشکل در دستور کار قرار داشته است.

سخنگوی وزارت امور خارجه بیان کرد: امیدواریم رایزنی‌ها و پیگیری‌هایی که با دولت نیجریه در حال انجام است موجب تسریع در حل و فصل این مسئله شود.

####
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.