شرکت‌های دولتی در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند

نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد؛ بنابراین باید این موارد پیگیری شود.

پرسش: حسینعلی حاجی دلیگانی در جریان بررسی طرح استفساریه بند ۷ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شوراها، در تذکری با  اشاره به نطق بودجه‌ای رییس جمهوری گفت: بهتر بود که هیات رئیسه اجازه می‌ داد تا نمایندگان تذکرات خود را در جریان سخنرانی رییس جمهور مطرح می‌کردند. آقای روحانی در نشست امروز مطالبی را یک طرفه بیان کرد که ما باورمان نمی‌شود که چنین سخنانی علمیاتی شود.

وی افزود: ما در گذشته هم سخنان عمل نشده‌ ایشان را دیده‌ایم لذا عموما حرف‌هایی که از رئیس جمهور می‌شنویم را باور نمی‌کنیم مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. در جریان افزایش قیمت بنزین ما در جریان نبودیم قرار است کالاها گران شود و یا بنزین افزایش قیمت داشته باشد، اما در شرایط کنونی کالاها در حال گران شدن است و هیچ کس کاری برای جلوگیری از این روند انجام نمی‌دهد.

حاجی دلیگانی گفت: شرکت‌های دولتی از همه در گران کردن کالاها و خدمات سبقت گرفته‌اند و ما می‌بینیم که ملت در این رابطه خون دل می‌خورد، باید این موارد پیگیری شود.

#####
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.