اعتراض دو بازیگر سینما(نیوشاضیغمی و شیلاخداد) به 'بی احترامی' در صدا و سیما

امروز آنتن تلویزیون تعلق به کسانی دارد که نه تنها فرهنگ نمی‌سازند بلکه بی فرهنگی و بی ادبی را رواج می‌دهند

 1.  

  پرسش: نیوشا ضیغمی و شیلا خداداد از بازیگران تلویزیون و سینمای ایران دیروز در صفحه اینستاگرامشان انصراف خود را برای ادامه فعالیت در صداوسیما اعلام کردند.

  نیوشا ضیغمی در بخشی از پست اینستاگرامش نوشت: "امروز آنتن تلویزیون تعلق به کسانی دارد که نه تنها فرهنگ نمی‌سازند بلکه بی فرهنگی و بی ادبی را رواج می‌دهند و امروز به عنوان کسی که همیشه سرم را بالا گرفتم و با افتخار عنوان کردم که شروع کارم با صدا و سیما بوده، مانند همکارانم به این شکل رفتار رسانه شما اعتراض دارم و نه تنها در تلویزیون شما کار نخواهم کرد بلکه به فرزندم هم اجازه تماشای برنامه شما را نخواهم داد."

  شیلا خداداد نیز در صفحه خود به رفتاری که صدا و سیما با بازیگران داشته اشاره می‌کند و اعتراضش را در اینستاگرامش اینگونه نوشته:" واژگان جدیدی که این روزها در تلویزیون ملی ایران درباره بازیگران گفته می‌شود را شنیده‌اید؟ واژه هنربند خائن، یه لیبریتی، نیم لیبریتی و غیره...عجیب نیست که رسانه ملی یک کشور راجع به هنرمند همون کشور همچین رفتاری رو می‌کنه؟ پس چرا از همین هنرمندان برای جذب مخاطب استفاده می‌کنید، آیا همگی باید مانند عروسک دست‌ساز فقط فکر و عمل شما را اطاعت کنند و اگر کمی همسو با شما نباشند اینچنین مورد بی‌احترامی قرار بگیرند . من به شخصه بخاطر بی احترامی های اخیر صدا وسیمای کشورم در هیچ سریالی که از تلویزیون پخش شود بازی نخواهم کرد”

   

  ###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.