وزارت اطلاعات:طرح انفجار خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم وصنعت درآستانه روزدانشجو، خنثی شد

این خوابگاه 200 دانشجو دارد.

پرسش: وزارت اطلاعات باصدور اطلاعیه ای اعلام کرد که طرح انفجار در خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم و صنعت از طریق نشت گار برای تحت تاثیر قرار دادن روز دانشجو (16آذر) خنتثی شد.

این خوابگاه 200 دانشجو دارد.

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام داشت: پروژه انفجار، آتش‌سوزی و کشته‌سازی در خوابگاه دانشجویی ناکام ماند و با بررسی و پیگیری صورت گرفته عناصر اصلی این پروژه خبیثانه شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، در اطلاعیه روز پنجشنبه وزارت اطلاعات آمده است: وزارت اطلاعات یک هسته افراطی با بریدن شیلنگ و باز گذاشتن شیرگاز آشپزخانه خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم صنعت به دنبال انفجار، آتش‌سوزی و کشته‌سازی بودند که به لطف خدا، هوشیاری دانشجویان و تلاش ماموران حراست ناکام ماندند.  
این اطلاعیه افزود: با بررسی و پیگیری صورت گرفته عناصر اصلی این پروژه خبیثانه شناسایی و دستگیر شدند. این افراد که در اغتشاشات اخیر نیز شرکت و اقدامات ایذایی داشته‌اند، در تحقیقات اولیه ایجاد شوک به افکار عمومی و جامعه دانشجویی را در آستانه شانزدهم آذر جزء اهداف خود اعلام کرده‌اند.

وزارت اطلاعات اعلام کرد: در این پروژه مقرر بود این اقدام، حادثه‌ای ناشی از معیوب بودن سیستم آشپزخانه خوابگاه ۲۰۰ نفره دانشجویان وانمود شود و نظام مقصر این فاجعه قلمداد شود.  

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.