زنده از مراسم برترین‌های آسیا؛ پیغام تاج به شیخ سلمان با ترانه هنگ کنگی

در حالی که چیزی تا شروع مراسم برترین های سال AFC باقی نمانده، میهمانان ویژه و کاندیداها خود را به سالن برگزاری رسانده‌اند و با یکدیگر در حال خوش و بش هستند.

مراسم بهترین‌های سال آسیا امروز و تا ساعتی دیگر به صورت رسمی در هنگ‌کنگ به انجام می‌رسد و قرار است برترین‌های این دوره مشخص شوند.

ایران در پنج بخش نماینده دارد. علیرضا بیرانوند برای بهترین بازیکن فوتبال، مهدی جاوید برای بهترین بازیکن فوتسال، کتایون خسرویار برای جایزه بهترین مربی زن، سردار آزمون برای جایزه بهترین بازیکن مرد شاغل در خارج و فدراسیون فوتبال برای کسب جایزه الهام‌بخش AFC.

در فاصله حدود یک ساعت تا آغاز رسمی مراسم میهمان‌های ویژه و کاندیداها خود را به سالن محل برگزاری مراسم رسانده‌اند و مشغول خوش‌وبش با یکدیگر هستند.

مهدی تاج، علیرضا بیرانوند و کتایون خسرویار، ایرانی‌های حاضر در مراسم هستند که به اتفاق هم دیداری با شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتند و عکسی به یادگار گرفتند. در ادامه تاج خطاب به رییس بحرینی گفت: همه می‌دانند که بیرانوند بهترین دروازه بان آسیا است.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه عکسی به یادگار با پارک جی سونگ، اسطوره فوتبال کره جنوبی و ستاره اسبق تیم منچسریونایتد گرفت.

همچنین یک گروه موسیقی هنگ‌کنگی، آهنگ‌های فولکلور را نواختند که صدای آن در سالن اجتماعات طنین‌انداز شده بود.

مسئولان برگزاری مراسم آماده آغاز بخش اصلی هستند و هماهنگی‌های نهایی صورت می‌گیرد. خبرنگاران کشورهای مختلف نیز در حال ارائه گزارش به رسانه‌های خود هستند.

####
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.