جوانی که پسرزباله گرد را در سطل زباله انداخته بود تحت تعقیب قرار گرفت/بازداشت دو نفر

این گزارش ها می گویند بهزاد حسین زاده همان مردجوان کودک آزار و ابوالفضل رنجبر تصویربردارصحنۀ به داخل سطل زباله انداختن پسرزباله گرد، بازداشت شدند.

پرسش: مردجوانی که در ویدیوئی پسری در حال زباله گردی را به شکل غافلگیری از پشت در سطل زباله می اندازد، تحت پیگیرد قضایی قرار گرفت.

پخش این ویدیو واکنش های گسترده منفی را روز گذشته در شبکه های اجتماعی درپی داشت به طوری که پرویز پرستویی بازیگر سینما هم به آن واکنش نشان داد.

حال خبر ررسیده است که دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اعلام کرد که به موضوع آزار یک کودک زباله گرد که فیلم آن در شبکه های اجتماعی منتشر شده ورود کرده است.

 با انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر آزار یک کودک ، حاجی رضا شاکرمی دادستان کرج  گفت: دستورات قضایی لازم در این خصوص صادر شده و موضوع در دست بررسی است.

وی اضافه کرد: هم اکنون پیگیری های لازم از سوی دستگاه های مربوطه در حال انجام است.

از عصر یکشنبه ویدئویی در فضای مجازی منتشر گردیده که در آن کودک زباله گردی را نشان می دهد که توسط فردی مورد اذیت و آزار قرار داده می شود. 

در این رابطه برخی خبرگزاریها و کانالهای تلگرامی اخبار ضد و نقیضی درباره دستگیری عامل این اقدام زشت به نقل از مسوولان بهزیستی البرز و دادستان کرج منتشر کردند.

اسدالله حیدری مدیر کل بهزیستی البرز نیز در گفت و گویی عنوان کرد: بر اساس شنیده ها، این کودک آزاری در کرج بوده و گفته می شود مقام قضایی نیز ورود کرده است اما بنده نیز اطلاع دقیقی ندارم و به درستی نمی دانم که این موضوع مربوط به کرج هست یا خیر.

 وی گفت: اورژانس اجتماعی(۱۲۳) را مامور کرده ایم که روز دوشنبه این موضوع را بررسی کند که آیا مربوط به کرج هست یا خیر.

درهمین حال برخی گزارش های تازه  در شبکه های اجتماعی حاکی از بازداشت دو نفر در این رابطه است.

این گزارش ها می گویند بهزاد حسین زاده همان مردجوان کودک آزار و ابوالفضل رنجبر تصویربردار صحنۀبه داخل سطل زباله انداختن پسرزباله گرد، بازداشت شدند.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.