معاون وزیرکشور6روزمانده به پاپان ثبت نام نامزدی مجلس،گرایش سیاسی ثبت نام کنندگان را تعیین کرد!

این اظهارات به نوعی  می تواند پیشگویی! ترکیب سیاسی - گروهی محلس آینده نیز باشد و جالب تر از آن این که در این پیشگویی بیشترین وزن را به رای مستقلین که تنها در مجلس دهم(مجلس کنونی) هویت یافت و فاقد اصالت تاریخی سیاسی در ایران معاصر است، داده شده است. خوب بود معاون وزیر کشور روش تحقیق خود برای دستیابی به آمار درصدی دسته بندی ثبت نام داوطلبانی که تازه امروز شروع شد، ارائه می داد.این اظهارات به نوعی  می تواند پیشگویی! ترکیب سیاسی - گروهی محلس آینده نیز باشد و جالب تر از آن این که در این پیشگویی بیشترین وزن را به رای مستقلین که تنها در مجلس دهم(مجلس کنونی) هویت یافت و فاقد اصالت تاریخی سیاسی در ایران معاصر است، داده شده است. خوب بود معاون وزیر کشور روش تحقیق خود برای دستیابی به آمار درصدی دسته بندی ثبت نام داوطلبانی که تازه امروز شروع شد، ارائه می داد.

پرسش: معاون وزیر کشور در اظهاراتی جالب دست به پیشگویی برای تعداد داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس براساس گرایش سیاسی اصلاخ طلب ، اصولگرا و مستقل زده است.

ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح امروز- یکشنبه- در سراسر کشور آغاز شد.

فرآیند (ثبت نام ) انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ فرمانداری و ستاد انتخابات در سراسر کشور صبح امروز -یکشنبه- آغاز شد و تا روز شنبه ۱۶‌ آذرماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر ادامه دارد.
بر اساس اعلام فرمانداری پایتخت، داوطلبان حوزه انتخابیه تهران برای ثبت نام می توانند علاوه بر وزارت کشور، به مجموعه «چهل سرای مصلی امام خمینی (ره)» واقع در خیابان مطهری، خیابان علی اکبری، روبروی کوچه تیرداد مراجعه کنند.
به گفته جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور،   براساس برآوردها حدود ۷هزار نفر در سراسر کشور برای حضور در انتخابات شناسایی شده اند که ۲۶ درصد آن را اصلاح طلبان، ۳۴درصد اصولگرا و ۴۰درصد را مستقلین تشکیل می دهند.
همچنین داوطلبان نخستین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان می‌توانند از روز جمعه پانزدهم تا بیست و یکم آذرماه در ساعات اداری به فرمانداریهای  تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس و قم مراکز به حوزه‌های انتخابیه‌ و یا وزارت کشور مراجعه کنند.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان دوم اسفندماه ۹۸ برگزار می شود.  

این اظهارات به نوعی  می تواند پیشگویی! ترکیب سیاسی - گروهی محلس آینده نیز باشد و جالب تر از آن این که در این پیشگویی بیشترین وزن را به رای مستقلین که تنها در مجلس دهم(مجلس کنونی) هویت یافت و فاقد اصالت تاریخی سیاسی در ایران معاصر است، داده شده است.

خوب بود معاون وزیر کشور روش تحقیق خود برای دستیابی به آمار درصدی دسته بندی ثبت نام داوطلبانی که تازه امروز شروع شد، ارائه می داد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.