مرجع تقلید،رییس جمهور رابه«حاشیه سازی» و«تهیه خوراک برای دشمن» متهم کرد

به جای حاشیه سازی و حرفهای اختلافی، به مردم برسید و وظیفه خودتان را انجام دهید؛ مردم از نظر معیشت و اقتصاد مشکل دارند و جوانان کار و ازدواج می خواهند، بروید وقت خود را صرف مردم کنید.

پرسش: خبرگزاری رسا وابسته به مدیریت حوزه علمیه قم نوشت: حضرت آیت الله نوری همدانی به حاشیه سازی‌های اخیر رییس جمهور واکنش نشان داد و گفت: مسؤولان باید ازدرد و رنج مردم کم کنند نه اینکه با حاشیه سازی سبب افزایش غم مردم شوند.

آیت الله حسین نوری همدانی عصر چهارشنبه در دیدار حجت الاسلام بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح، به حاشیه سازی های اخیر برخی مسؤولان واکنش نشان داد و گفت: مسؤولان با هم وحدت داشته باشند و اختلافات را به میان مردم و جامعه نکشانند، مسؤولان باید از درد و رنج مردم کم کنند نه اینکه با حاشیه سازی سبب افزایش غم مردم شوند.

وی خطاب به برخی مسؤولان تأکید کرد: به جای حاشیه سازی و حرفهای اختلافی، به مردم برسید و وظیفه خودتان را انجام دهید؛ مردم از نظر معیشت و اقتصاد مشکل دارند و جوانان کار و ازدواج می خواهند، بروید وقت خود را صرف مردم کنید.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: مردم به ما مراجعه می کنند چرا شما درباره مشکلات حرف نمی زنید، مردم بدانند ما ازگرانی و تورم و اقتصاد تا دیرکرد بانک ها تذکر می دهیم اما برخی مسؤولان توجه ندارند.

وی در ادامه با قدردانی از اقدامات دستگاه قضا در مبارزه با فساد اضافه کرد: امروزقوه قضائیه به شدت درحال مبارزه با فساد است و اقدامات دستگاه قضا در مردم امید ایجاد کرده است و رییس قوه قضاییه هم شبانه روزی تلاش می کند، ما از قوه قضاییه درمبارزه با فساد حمایت می کنیم و نباید این قوه تحت تأثیرحاشیه سازی ها قرار گیرد.

این مرجع تقلید تصریح کرد: ما ازهمه مسؤولان در دستگاه های مختلف که به فکر مردم باشند و برای حل مشکلات حمایت می کنیم؛ در شرایط امروز مسؤولان باید وحدت داشته باشند و اختلاف را کنار بگذارند و برای دشمن خوراک درست نکنند، مسؤولان تنها باید به فکر خدمت باشند و حول محور رهبری وحدت کلمه داشته باشند.

به گزارش  رسا، آیت الله نوری همدانی همچنین در ابتدای این دیدار با تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) یکی از فلسفه های رسالت انبیاء برقرار قسط و عدل دانست و گفت: ایجاد انقلاب اسلامی برای این نبود که عده ای بروند و عده دیگر بیایند بلکه هدف تغییر فرهنگ و ایجادعدالت بود و باید همه برای برقراری این موضوع تلاش کنیم.

وی اصل انقلاب و نظام را اسلام، ولایت فقیه و مردم دانست و افزود: این انقلاب ثمرات و برکات فراوانی داشت و دارد و مردم بدانند روز به روز این انقلاب در حال پیشرفت است، هرکس در هر مقام و موقعیتی که باشد ولی بخواهد مردم را با القای مسائلی ناامیدکند خیانت کرده است.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.