ذوالفقار نسب: تیم ملی مقابل بحرین بی‌برنامه بود

مربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ایران در بازی مقابل بحرین یک نمایش بی برنامه را به اجرا گذاشت و نکته منفی در کارنامه این تیم ثبت شد.

پرسش: «بیژن ذوالفقار نسب» اظهار داشت: تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل بحرین یک نمایش بی‌برنامه را به اجرا گذاشت و نکته منفی در کارنامه این تیم ثبت شد.

وی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: ایران در منامه سازماندهی نداشت و ضعف‌های فنی زیادی را در جدال با بحرین از تیم «مارک ویلموتس» شاهد بودیم.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ملی وظایف خود را در این مسابقه به نحو احسن در زمین پیاده نکردند و اغلب اوقات سردرگرم بودند.

ذوالفقار نسب تصریح کرد: به طور حتم این شکست می‌تواند درس‌های زیادی را برای فوتبال ایران به همراه داشته باشد تا در مسابقه‌های آینده عملکرد بهتری را به اجرا بگذارد.

وی تاکید کرد: بازیکنان تیم ملی حرفه‌ای هستند و نباید تحت تاثیر پیروزی پر گل مقابل کامبوج قرار می‌گرفتند و البته باید حرف‌های آنها را شنید تا درباره این شکست حرف بزنند.

کارشناس فوتبال در پایان گفت: تیم ملی فوتبال ایران این توانایی را دارد در مسابقات آینده شکست مقابل بحرین را جبران را کرده و دوباره در مسیر موفقیت قرار بگیرد.

تیم ملی ایران در سومین بازی خود در چارچوب دور دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ به مصاف بحرین رفت و با یک گل شکست خورد.

####
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.