مزاحمت خانوادگی به بهانه فیلمبرداری از بدحجابی؛نامه به رییس قوه قضاییه

اتفاقی که برای این شهروند رخ داده است به هنگام رانندگی در مسیر گرمسار-تهران بوده که خودرویی در مجاورتخودروی وی قرار می گیرد و از سرنشینان و خانواده وی فیلمبرداری می کند که وی با مراجعه به پلیس راهور و سپس کلانتری م شرح ماوقع، راه به جایی نمی برد.

پرسش:یک شهروند در نامه سرگشاده و دردمندانه خطاب به حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه خواستار رسیدگی به مزاحمت افرادی برای خانواده وی به صورت فیلمبرداری و به بهانۀ ضبط بدحجابی، شد.

اتفاقی که برای این شهروند رخ داده است به هنگام رانندگی در مسیر گرمسار-تهران بوده که خودرویی در مجاورتخودروی وی قرار می گیرد و از سرنشینان و خانواده وی فیلمبرداری می کند که وی با مراجعه به پلیس راهور و سپس کلانتری م شرح ماوقع، راه به جایی نمی برد.

متن نامه این شهروند ارسالی به رییس قوه قضاییه به شرح زیر منتشر می شود با لزوم بیان این نکته که نام وی و اطلاعات و مشخصات رویداد در«پرسش» محفوظ است تا در صورت لزوم ارائه گردند.

جناب اقای رییسی ، ریاست محترم قوه قضاییه

لطفا به این وضع و به این انارشیسم پایان دهید!

عصر دیروز در جاده گرمسار به تهران در حالیکه با سرعت ٩٠ کیلیومتر در ساعت در حال رانندگی بودم ، متوجه شدم سرنشینان خودرویی شخصی با سه سرنشین در حال سبقت از من ، مشغول فیلمبرداری از همسر و دختر من که در صندلی عقب خودرو نشسته و استراحت می کردند ، هستند!

در اولین ایستگاه پلیس ، این خودرو را متوقف واز طریق تماس با ١١٠ به پلیس شکایت کردم .

سرنشینان این خودرو در کلانتری ودر کمال وقاحت، چشم در چشم بنده و ماموران کلانتری به دروغ مدعی شدند که در جاده روسری سرنشین صندلی عقب خودرو اینجانب از سرش افتاده و اقرار کردند که انها از این صحنه فیلم گرفته اند!

در حالیکه فرزندمن در حال خواب  بوده و حجاب کامل داشت ( ممکن است سهوا مقنعه کمی عقب رفته باشد).

با این حال ، انها(بدون داشتن هیچگونه مسئولیتی)  فیلم را از گوشی خود به پلیس نشان دادند و ادعا کردند فیلم و مشخصات خودرو بنده را به ستاد و شماره ای که قوه قضاییه اعلام کرده ، گزارش کرده اند.

   پلیس در کمال تعجب،  گوشی و فیلم تهیه شده و عاملان این اقدام غیر قانونی و غیرشرعی  را ازاد کرد و به من گفت اگر شاکی هستم  فردا به دادسرای منطقه رفته و از پلاک خودرو، شکایت کنم .

ایا فریاد رسی به این بی قانونی و انارشیسم از سوی افراد عادی وبدون مسئولیت هست؟

چه کسی و یا چه مرجعی ،چنین مجوزی به اینگونه افراد خودسر داده تا بجای قاضی و در مصدر قضاوت نشسته و برای مردم بیگناه و محجبه با تشخیص خود ، و به دروغ ، حتی در جاده های برون شهری و بدون هیچ مستندی ، حکم کشف حجاب و مجازات صادر کنند! ؟

   ایا اینها منشاء ، جلب و توقیف مردم بیگناه و خودروهای انها هستند؟

پاسخ این کردار خلاف قانون و شرع و عرف و ناراضی تراشی برای کشور را چه کسی باید بدهد؟

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.