بابرطرف شدن مانع لباس مناسب؛
زنان بوکسور ایرانی آماده نخستین حضور در میادین جهانی می شوند

شهریار رحمانی دبیر فدراسیون بوکس که برای شرکت در مجمع انتخاباتی هیات بوکس به سمنان سفر کرده،گفت: قرار است لباس اسلامی مناسب برای بانوان بوکسور ایرانی با هدف شرکت در میادین جهانی بوکس تعریف شود .

پرسش: زنان ایرانی علاقمند به رشته بوکس با طرف شدن مانع لباس مناسب؛ برای نخستین بار آماده ورود به میادین ورزشی می شوند.

شهریار رحمانی دبیر فدراسیون بوکس که برای شرکت در مجمع انتخاباتی هیات بوکس به سمنان سفر کرده،گفت: قرار است لباس اسلامی مناسب برای بانوان بوکسور ایرانی با هدف شرکت در میادین جهانی بوکس تعریف شود و از آنجا که  بانوان زیادی علاقمند به این ورزش هستند، فدراسیون بوکس با وزارت ورزش و جوانان برای حضور بانوان بوکسور ایرانی در عرصه های بین المللی، رایزنی‌هایی داشته است.

دبیر فدراسیون بوکس ادامه داد: نشستی با معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد تا راهکار قانونی برای حضور بانوان ورزشکار این رشته ورزشی همانند سایر رشته‌های ورزشی در رقابت‌های برون مرزی پیدا شود.

وی خاطرنشان کرد: این وزارتخانه بدون مقاومت و مخالفتی با این مساله برخورد کرده و مسایل بخش بوکس بانوان از مجاری قانونی در حال انجام است.

رحمانی ابراز امیدواری  کرد تا در ماه‌های آینده نتایج مطلوبی برای حضور بانوان بوکسور ایران در عرصه‌های بین المللی و آسیایی بدست آید.

وی با بیان این که بانوان فعال در رشته ورزشی بوکس نیز می‌توانند با پوشش مناسب در رقابت ها حاضر شده و افتخار آفرین شوند، یادآور شد:  حضور بانوان در میدان‌های برون مرزی می تواند برای ایران اسلامی سبب افتخار شود.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.