نمکی: با عوامل قدرت و فساد در هر جایگاهی برخورد می شود

وزیر بهداشت در صفحه توییتر خود نوشت: تاکنون نتایج مهمی در خصوص ورود فرد غیردانشجو به کلاس های درس دانشکده دندانپزشکی حاصل شده است و به زودی به قوه قضائیه ارسال خواهد شد. عوامل قدرت و فساد در هر سطح و جایگاه بدانند ما تا آخر این راه خواهیم رفت.

پرسش: سعید نمکی روز پنجشنبه اعلام کرد: سه ماه قبل پس از مقابله با اخلالگران در حوزه دارو، دستور برخورد با جریان‌ های فساد در کنکور پزشکی و فروش صندلی دانشگاه ها را هم صادر کردم.

به گزارش ایرنا، در روزهای اخیر خبر حضور و تحصیل فردی غیر دانشجو در کلاس‌های درس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی این دانشکده را با حواشی رو به رو کرد.

پیشتر محسن دالبند رئیس دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در این رابطه اظهار کرد: فردی کلاهبردار چندی قبل با سوءاستفاده از فضای ورودی مخصوص بیماران وارد دانشکده دندانپزشکی شده و ضمن حضور در برخی فضاهای آموزشی، با تبلیغ در فضای مجازی خود را به عنوان دانشجوی نخبه این دانشگاه معرفی کرده است.

وی همچنین گفت: این فرد با برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی و حتی برخی شبکه های تلویزیونی اقدام به تبلیغات شخصی خود در رابطه با مشاوره های کنکور و برنامه ریزی آموزشی کرده است.

دالبند اعلام کرد که به محض اطلاع از تخلف و سوءاستفاده صورت گرفته، فرد کلاهبردار تحویل مراجع انتظامی و قضایی شد و دانشکده اقدام به طرح شکایت کرده است و تا رسیدگی نهایی به این پرونده پیگیری قضایی ادامه دارد.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.