حضور مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در منزل خانواده صفی یاری+عکس

همان روز من جلوی همان داربست نشسته بودم و متوجه شدم که برق دارد... حتی به حراست هم اطلاع دادیم اما پشت گوش انداختند و اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد.

پرسش: مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در منزل خانواده صفیاری، ضمن ابراز تاسف از حادثه ای که روی داد با آن ها اعلام همدردی کردند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاری فرد، گابریل کالدرون و جمعی از مدیران، معاونان و مشاوران باشگاه، برای اعلام همدردی بابت درگذشت عماد، کودک ۸ ساله، در منزل خانواده صفیاری حضور پیدا کردند.

مسئولان باشگاه، ضمن اظهار تاسف از این حادثه و اعلام همدردی با این خانواده، ابراز امیدواری کردند شرایط ورزشگاه ها به شکلی باشد که امنیت کاملی برای همه آن هایی که در این محل ها حضور پیدا می کنند برقرار شود.

 

حضور مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در منزل خانواده صفیاری

 

بعد از بازی دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر اتفاق تلخی رخ داد که جامعه فوتبال را تحت تاثیر قرار داد. عماد صفی یاری، کودک ۶ ساله علاقه‌مند به فوتبال دچار برق گرفتگی شد و از دنیا رفت.

 ۲ روز بعد از این حادثه دلخراش، محمد صفیاری، پدر عماد در گفت و گو با ایرنا گفت: حدود ۲ سال بود که عماد را به ورزشگاه می‌بردم. می‌دانید که من در ورزشگاه آزادی غرفه دارم و فروشنده هستم. او بعد از بازی به سمت غرفه آمد. مشغول کار بودم اما از دورنگاهش می‌کردم. دیدم به داربست چسبیده و ایستاده است. جلو رفتم و فهمیدم که بچه‌ام دچار برق گرفتگی شده و خشک شده است. سه چهار دقیقه ای بود که اینطور شده بود. جالب است بدانید همان روز من جلوی همان داربست نشسته بودم و متوجه شدم که برق دارد... حتی به حراست هم اطلاع دادیم اما پشت گوش انداختند و اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.