ریزش ارزش سهام بورس تهران

بورس تهران در آخرین روز هفته جاری که رونقی نداشت و با نوسانات شدید روبرو بود، از ارزش کل 302082 واحد پایان روز کاری دیروز به ارزش کل 294166 واحدی هنگام  بسته شدن بازار امروز رسید که سقوط ارزش سهام به میزان 7915 واحدی را برابر با 6 2 درصد ارزش کل سهام، نشان می دهد.

پرسش: بازار بورس تهران روز چهارشنبه یکی از بدترین روزهای خود در سالیان اخیر را تجربه کرد به طوری که ارزش کل سهام آن حدود 8 هزار واحد کاهش یافت.

بورس تهران در آخرین روز هفته جاری که رونقی نداشت و با نوسانات شدید روبرو بود، از ارزش کل 302082 واحد پایان روز کاری دیروز به ارزش کل 294166 واحدی هنگام  بسته شدن بازار امروز رسید که سقوط ارزش سهام به میزان 7915 واحدی را برابر با 6 / 2 درصد ارزش کل سهام، نشان می دهد.

 

 

بورس تهران که روز اول هفته جاری با افزایش قابل توجه وارد کانال رویایی بیش از 300 هزار واحدی شده بود در پایان همین هفته به کانال 290 هزار واحدی ثبت شده در آخرین روز هفته گذشته، بازگشت.

امروز به غیر از تعداد اقلیتی از نمادها که افزایش ارزش داشتند، بیشتر نمادها با کاهش روبرو شدند که نشان می دهد پدیده ریزش ارزش سهام، عمومی و فراگیر بوده است.

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.