چاپ قبوض کاغذی برق در پایتخت متوقف شد

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: با همراهی گسترده شهروندان فهیم، اطلاعات بیش از ۹۵ درصد از مشترکان برق در این شهر جمع آوری و چاپ و توزیع قبوض کاغذی برق از ابتدای دوره جدید همزمان با اول مهرماه، متوقف خواهد شد.

پرسش: با توجه به این که اطلاعات مورد نیاز مشترکان، شامل نام اشتراک، بهای برق مصرفی، شناسه قبض، شناسه و مهلت پرداخت در هر دوره از مصرف با ارسال پیامک به شماره تلفن های اعلام شده، به اطلاع مشترکان خواهد رسید، ضروری است مشترکانی که تا کنون، موفق به ثبت شماره تلفن همراه و اشتراک برق خود نشده اند، در زمان باقی مانده، با ارسال ۱*شناسه قبض به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ و یا مراجعه به تارنمای شرکت توزیع برق تهران  اقدام به ثبت اطلاعات خود کنند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، همچنین ضروری است شهروندان تهرانی پیش از پرداخت صورت حساب های صادره از مالکیت قبض الکترونیکی دریافتی، اطمینان کسب کرده و در صورتی که پیش از این، اطلاعات صحیح مربوط به اشتراک مورد استفاده خود را در سامانه های شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ثبت نکرده اند، با ارسال ۲*شناسه قبض ناصحیح به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ اقدام به رفع مغایرت کرده و سپس با ارسال ۱*شناسه قبض صحیح، اطلاعات خود را تصحیح کنند.

شهروندان تهرانی نیز که به دلایلی همچون تغییر محل سکونت، نیاز به تغییر اطلاعات ثبت شده خود دارند باید با ارسال ۲*شناسه قبض محل سکونت قبلی به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱، داده های ثبتی قبلی را لغو و شناسه قبض محل سکونت جدید را همراه با ۱*  به شماره مزبور، پیامک کنند.

در همین راستا، کارشناسان این شرکت نیز در سامانه های تلفنی ۱۵۲۱ و ۱۲۱ ضمن ارائه راهنمایی های مورد نیاز، آماده ثبت اطلاعات مشترکان شهر تهران هستند.

شایان ذکر است؛ مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، قادرند با مراجعه به تارنمای این شرکت و مشاهده ریز اطلاعات قبض برق مصرفی و همچنین سوابق مصرف برق اشتراک خود در سنوات مختلف، در صورت نیاز، قبض برق مصرفی خود را نیز چاپ کنند.

حذف قبوض کاغذی برق، گامی مهم در راستای کاهش هزینه ها و آلاینده های زیست محیطی، خدمات رسانی دقیق، سریع و بهینه و تکریم مشترکان و تحکیم و گسترش اهداف دولت الکترونیک است و شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، قدردان همکاری و همراهی گسترده مردم فهیم پایتخت در اجرای این طرح بزرگ ملی است.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.