احتمال بازداشت «صباکمالی» بخاطر بی پروایی نسبت به ساحت امام حسین(ع)

خبرگزاری فارس یکی از این رسانه هاست که از صدور دستور بازداشت صبا کمالی خبر داده و نوشته این بازیگر سینما به علت انتشار مطلب توهین‌آمیزی نسبت به سالار شهیدان در اینستاگرام تحت تعقیب قرار گرفته است.

پرسش:صبا کمالی هنرپیشه تلویزیون که در شبکه اجتماعی اظهاراتی بی پروایانه نسبت به امام حسین(ع) در ایام حساس عزاداری حسینی داشته است بنابر گزرش برخی رسانه ها تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

خبرگزاری فارس یکی از این رسانه هاست که از صدور دستور بازداشت صبا کمالی خبر داده و نوشته این بازیگر سینما به علت انتشار مطلب توهین‌آمیزی نسبت به سالار شهیدان در اینستاگرام تحت تعقیب قرار گرفته است.

قوه قضاییه هنوز به این ادعای خبرگزاری فارس واکنش نشان نداده است اما وبسایت‌هایی چون باشگاه خبرنگاران جوان واکنش‌هایی به این پست منتسب به کمالی منعکس کرده‌اند.

در این پست جنجالی که به صبا کمالی نسبت داده شده نویسنده در قالب یک گفتگوی خیالی با امام حسین (ع)، آورده: "غذای نذری گرفتم؟ آرزو کنم برآورده می‌کنی؟ شوخی می‌کنی؟ ببین امام حسین. من دیگه مثل سابق حوصله این پارتی‌های شبانه رو ندارم، خیلی وقته مشکلات بزرگتر از مراسم تو، توی مغزمه...."

عصر دیروز چهارشنبه، خبرگزاری فارس، در خبری تحت عنوان "دستور بازداشت هنرپیشه هتاک صادر شد" نوشت: "ص.ک امروز با انتشار پستی در حمایت از سحر خدایاری دختری که اخیرا خودکشی کرده است، در مطلبی بی‌شرمانه، به ساحت امام حسین(ع) توهین کرد."

این خبرگزاری در ادامه نوشته: "پیگیری خبرنگار فارس حاکی‌ است پس از توئیت این بازیگر، قرار بازداشت وی صادر شده است."

این در حالی است که تصاویر منتسب به این نوشته از یک پست اینستاگرامی مربوط به حساب کاربری به نام صبا کمالی حکایت دارد. پستی که به نظر می‌رسد اکنون پاک شده و به جای آن صاحب حساب با امضای صبا کمالی نوشته: "من مثل هر ایرانی به مذهبم معتقدم... اگر احساست مذهبی مونین واقعی جریحه دار شده ازشون دلجویی می کنم، ایران کشور ماست و ما همه ایرانی هستیم...."

 

خبرگزاری فارس از دستور بازداشت صبا کمالی خبر داده است
Image caption خبرگزاری فارس از دستور بازداشت صبا کمالی خبر داده است

 

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.