تغییرات اینستاگرام

این شرکت اعلام کرده که چنین تغییراتی باعث خواهد شد تا حساب‌هایی که در طول مدت معینی قوانین را بارها زیر پا می‌گذارند، حذف کند. اینستاگرام تاکنون فقط حساب‌هایی را که درصد مشخصی از محتوای ناقض قانون منتشر می‌کردند، پاک می‌کرد.

پرسش:روزهای گذشته برای اینستاگرام روزهای پرخبری بود. یکی از این تغییرات، پنهان کردن تعداد لایک‌های یک عکس در برخی از کشورها از جمله استرالیا و ژاپن است تا "فشار روی کاربران را بردارد".

در حال حاضر کاربران اینستاگرام می‌توانند تعداد کل لایک‌های پای یک عکس را ببینند اما در حالت جدید، دنبال‌کنندگان تنها نام یک کاربر و عبارت "و دیگران" (and others) را خواهند دید. هرچند صاحب حساب کاربری می‌تواند تعداد کل لایک‌های عکس خود را ببیند.

اینستاگرام به بی‌بی‌سی گفت که آزمایش اولیه در ماه مه گذشته در کانادا انجام شده و در ادامه در استرالیا، زلاند نو، ایرلند، ایتالیا، ژاپن و برزیل اجرایی می‌شود.

به گفته این شرکت، هدف این است که کاربران احساس کنند کمتر مورد قضاوت قرار می‌گیرند. در بیانیه اینستاگرام آمده: "این تغییر می‌تواند به مردم کمک کند تا کمتر درباره پسندیده شدن و بیشتر روی داستان‌گویی خود تمرکز کنند".

اینستاگرامحق نشر عکس Instagram

اتفاق دیگر در اینستاگرام، تغییر قوانین این اپلیکیشن برای پاکسازی سریع‌تر حساب‌هایی است که قوانین را زیر پا می‌گذارند.

این شرکت اعلام کرده که چنین تغییراتی باعث خواهد شد تا حساب‌هایی که در طول مدت معینی قوانین را بارها زیر پا می‌گذارند، حذف کند. اینستاگرام تاکنون فقط حساب‌هایی را که "درصد مشخصی از محتوای ناقض قانون" منتشر می‌کردند، پاک می‌کرد.

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.