پسری پدرش را کشت

پرسش: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: پسر جوانی که به علت بیکاری با پدرش مدام در حال مشاجره بود با ضربات متعدد چاقو وی را به قتل رساند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت کارآگاه علی گودرزی افزود: ساعت ۱۱:۴۰ صبح شانزدهم تیرماه امسال مرد جوانی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس و از کشته شدن پدر ۶۰ ساله اش توسط فرد یا افراد ناشناس خبر داد.

وی ادامه داد: با اعلام این خبر ماموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب پس حضور در صحنه جنایت با جسد مرد ۶۰ ساله روبرو شدند که با ضربات جسم تیز از ناحیه پا و سینه به قتل رسیده بود و بلافاصله موضوع به کارآگاهان اداره دهم (ویژه قتل) و تیم بررسی صحنه جرم و بازپرس کشیک قتل دادسرای ناحیه ۲۷ تهران اعلام شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با حضور کارآگاهان در صحنه جنایت و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی که با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته است پسر مقتول (صابر ۳۳ ساله) است اظهار داشت: وی در مورد قتل به کارآگاهان گفت که شب در اتاق خودم بودم و با هدستی که در گوش داشتم در حال گوش دادن به موزیک بودم و صبح که از اتاقم بیرون آمدم ناگهان با جسد خون آلود پدرم مواجه شدم و با پلیس تماس گرفتم و اطلاعی از قتل ندارم.

صابر در ادامه اظهار داشت: من به اتفاق پدر و مادرم زندگی می کنم و شب قبل حادثه مادرم به منزل خواهرم رفته بود.

گودرزی افزود: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات پسر مقتول، در بازرسی از منزل وی، البسه شسته شده اش را از حمام کشف کردند که با جمع بندی اطلاعات به دست آمده پسر مقتول را به عنوان (مظنون به قتل) دستگیر و به اداره دهم منتقل کردند.

معاون مبارزه با جرالیم جنایی پایتخت با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیس منکر قتل پدرش بود، گفت: با انجام تحقیقات از خانواده مقتول مشخص شد که صابر حدود چهار سال است از آمریکا به ایران بازگشته و به مواد مخدر اعتیاد دارد و در طول این مدت اوقات بیکار بوده و پدرش که فرد بازنشسته است دائم با وی بر سر بیکاریش درگیر بود.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: صابر در نهایت در تاریخ بیست ودوم تیرماه امسال لب به اعتراف گشود و به قتل پدرش اعتراف کرد.

 

** به خاطر بیکاری همیشه با پدرم مشاجره داشتم

قاتل در تحقیقات به کارآگاهان، گفت: من با پدرم همیشه بر سر بیکار بودنم در حال مشاجره بودیم و او مرا دائم تهدید می کرد و مورد ضرب و شتم قرار می داد تا اینکه تصمیم به کشتنش گرفتم.

وی ادامه داد: روز حادثه وقتی مادرم به منزل خواهرم رفت من و پدرم در خانه تنها شدیم، فرصت را مناسب دیدم به آشپزخانه رفتم و سه چاقو برداشتم و وقتی پدرم از حمام بیرون آمد از پشت به وی حمله کردم و با زدن ضربات متعدد چاقو از ناحیه پا وی را مصدوم کردم.

قاتل افزود: وقتی پدرم به زمین افتاد با چاقو ضرباتی به سینه و گردن وی زدم و از ترس اینکه بلند نشود فقط داشتم به او ضربه میزدم؛ نمی دانم چه تعداد ضربه به او زدم فقط گفتم او باید بمیرد و کشتمش و وقتی فهمیدم که دیگر زنده نیست البسه خونی اش را در آوردم و به حمام رفتم و شستم و طی تماس با پلیس از کشته شدن پدرم توسط افراد ناشناس اطلاع دادم.

گودرزی گفت: با اعتراف صریح متهم به قتل پدرش، قاتل با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.